Пургену мне• 21 ноября 2014
Просвітіть по субсидіях, компенсаціях...
Нас 3-є, в квартирі прописані я і дитина. Чоловік на руки отримує 1800, я в листопаді востаннє гроші на дитину отримала, після 2 років відмінили ж будь -які виплати. Квартира приблизно 92 м2, лишень опалення 700 грн, а з усім разом не знаю чи в 1000 грн вкладемося.
Чи нам належать якісь знижки?
Собез щось темнить, чи то чоловік так дізнавався, чи що, не знаю.
І ще - на дитину при таких розкладах нічого вже вибити не можна, знаю раніше якусь доплату за 6 міс робили, а зараз?
Чи нам належать якісь знижки?
Алиса в стране Советчица• 21 ноября 2014
Можете оформити субсидію. Зверніться в жек, у відділ який займається субсидіями
Пургену мне
• 21 ноября 2014
Ответ дляАлиса в стране Советчица
а це в жек треба, а не в собез? а то послала чоловіка сьогодні в собез їхати)
я нашому жеку не довіряю. вони, наприклад, якщо є заборгованість - відмовлялися вагітній справку про склад сім’ї давати. хіба це законно?
Борщец• 21 ноября 2014
Все правильно в собез...там дадут список документов для оформления субсидии...
Пургену мне
• 21 ноября 2014
Ответ дляБорщец
так от літом нам сказали, що нічого нам не належить. але я тоді ще на дитину 800 грн отримувала.
зараз знов сказали здати документи, щоб тільки вони перевірили , чи нам належать якісь знижки...
там не можуть обманути?)
і як ці знижки діють - наприклад я зараз за листопад не плачу за комунальні, в надії, що сума зменшиться. чи субсидія діє з моменту видачі?
там не можуть обманути?)
Ответ дляПургену мне
у нас цим займаються в жеку, є відділ соцзахисту. У нас схожа ситуація ми постійно оформляємо.
Пургену мне
• 21 ноября 2014
Ответ дляАлиса в стране Советчица
у нас по ходу такого нема, там тільки п’яні сантехніки) просто місто маленьке