27 ноября 2014

Термосапожки Quechua

Сьогодні в нас +1 - 0. Одягнули під них колготки з домішком синтетики і ще носочок. Ніжки льодяні( А писали, що вони до -15. Що робити?
Берегу и стерегу 27 ноября 2014
Отзывы на них ужасные были не раз.
Подтяжка 27 ноября 2014
Так они осенние, никак не зимние. И еще резиновая калоша там, конечно холодно будет дитю...
Mad__Queen 27 ноября 2014
У нас другая модель была , но нога никогда не мерзла .
Sunny_Anny 27 ноября 2014
И у нас были другие этой фирмы, даже носок не одевали, только в колготки (х/б, синтетику не носим), -15 без проблем.
автор Бокс-орун 27 ноября 2014
да, а я ще своїм доводила - термо-термо( викинуті гроші(
Язвочка 27 ноября 2014
у нас ноги і в валянках і в екко холоднючі. Я думаю, що дитині в валянках точно не може бути холодно. Може й вашому теж не холодно?
автор Бокс-орун 27 ноября 2014
Ответ дляЯзвочка
у нас ноги і в валянках і в екко холоднючі. Я думаю, що дитині в валянках точно не може бути холодно. Може й вашому теж не холодно?
не знаю, але з спокійним серцем на це не можу реагувати) краще б доплатила ще і взяла коламбію, тоді точно була б спокійна..

мені цікаво, чи в такі можна устілочку покласти додаткову? якісь спеціальні для термо є?
Язвочка 27 ноября 2014
Ответ дляБокс-орун
не знаю, але з спокійним серцем на це не можу реагувати) краще б доплатила ще і взяла коламбію, тоді точно була б спокійна..

мені цікаво, чи в такі можна устілочку покласти додаткову? якісь спеціальні для термо є?
думаю, що повинні бути