Янка-угомонись• 14 декабря 2014
Таємний покупець в магазинах є тут такі?
Останім часом підсіла на таку роботу,ходжу раз в тиждень по магазинах ,дивлюсь що до чого ,за один похід оплачують 30 грн,находила за місяць 6 візитів ,за покупку повертають 5 грн ..Мені цікаво є тут ще такі як я?
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляХдеЯсь?
спасибо, а подробную инструкцию как и что делать где можно получить?
ой,чесно я сама поки в тому розібралась ,пройшло тиждень ,сама сиділа ,вчилась що до чого,а тепер заходжу бачу є доступні проекти заходжу ,чи є моє місто ,якщо нема виходжу ,якщо є кидаю запит,і чекаю підтвердження для візиту)
В танке• 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Чернівці не подивитесь на наявність проектів, бо я вагаюсь чи реєструватись. Будьте ласкаві.
Вас это ни к чему не обязывает, не бойтесь
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
ви можете не вказувати своїх даних ,лише номер моб.щоб вам телефонувили час від часу ,особисто мене ніхто незнає ні магазин ні компанія)
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
а гроші куди скидають? на приват?
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
а гроші куди скидають? на приват?
я дала карту бабці своєї так як приватом не користуюсь
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
ясно, дякую
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
ясно, дякую
повірте в цьому нічого немає страшного))
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
та я вже в тому віці, що всьго боюсь)))
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
та я вже в тому віці, що всьго боюсь)))
та ну)))Якщо ви вже у цьому віці ,ви пройшли усі страхи,і боятись вже нема чого
Тектоническая расческа.• 14 декабря 2014
Правильно ли я понимаю: при проверке делать покупку не обязательно? Аптека, супермаркет ладно, там можно за копейки что-то купить. А вот ресторан, банк или магазин бытовой техники как?
УлыбАчка• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
а где Вы свой город выбираете?
я что-то совсем разобраться не могу....
Чу Ча• 14 декабря 2014
Ответ дляТектоническая расческа.
Все пишут в инструкции к определенному заданию. В ресторанах обязателен заказ, кроме того говорят, что нужно обязательно заказать, сфоткать и т.д.
Зарегилась. Какой город не выберу - нигде нет доступных проектов.
Ромашка_Бегемотовна• 14 декабря 2014
Девушки, как ныть, что грошей нема, так все первые!
Человек предлагает заработок. Включите мозги. Она все понятно объясняет.
А вы опять ноете, вникните, чтоли.
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляЧу Ча
ви знущаєтесь взагалі???Мова йде про супермаркети і тільки,невже так важко вникнути в суть
Янка-угомонись
• 14 декабря 2014
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
А вы опять ноете, вникните, чтоли.
Для мене 30+30+30 йде є дитині на вафельки ,на щось солодке,для мене це гроші,якщо для когось це не гроші не заставляю ,я просто поділилась додатковим маленьким заробітком ,але якщо у вас достатньо грошей це добре..
Чу Ча• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
Вообще-то девушка спрашивала и про рестораны тоже, я ответила, не нужно психовать - ’Аптека, супермаркет ладно, там можно за копейки что-то купить. А вот ресторан, банк или магазин бытовой техники как?’
Янка-угомонись
• 15 декабря 2014
Ответ дляЧу Ча
Значить там інші витрати інші кошти і інша зарплата !Компанія не може виділяти 5 грн на такі послуги це я думаю і дитині зрозуміло!