Янка-угомонись• 14 декабря 2014

Таємний покупець в магазинах є тут такі?

Останім часом підсіла на таку роботу,ходжу раз в тиждень по магазинах ,дивлюсь що до чого ,за один похід оплачують 30 грн,находила за місяць 6 візитів ,за покупку повертають 5 грн ..Мені цікаво є тут ще такі як я?
Рву и мечу• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
Так ,на кожний магазин виділяють 5 грн
это что можно на них купить-хлеб или булку

автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не підкажете, в Чернівцях зараз є теж потреба в людях? Не хочу даремно реєструватись.
Я зробила так що мені показує лише моє місто
Федорино Горе• 14 декабря 2014
Ответ дляБеллаДонна
Я ходила проверяла магазины : эко маркет, золотой век, алло, киевстар, аптека доброго дня, комфи, эльдорадо, синево, евротоп, заправки
а на каком сайте регистрировались?
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
жаль
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляРву и мечу
я щойно ходила з чоловіком за продуктами туди ,заодно і пройшла візит ,чек мій був на велику сумму,але я ходила скуплятись,і компанія мені повертає лише 5 грн !
Рву и мечу• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну дивіться,якщо я заповню 2 поганих анкети ,про охоронця або ж продавця даного,що вона хамла не пропонувала вище перечисленого в мій адрес,її звільняють з роботи розумієте?
а понятен теперь смысл покупателей таких
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляФедорино Горе
а на каком сайте регистрировались?
http://zmk.2ms.com.ua/msshoppers/register
Федорино Горе• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
для чого ходити 90 разів не розумію...Особисто я ходжу по рукавичках ,мені так удобно,я щось не зрозуміла на рахунок ваших сум,ви про що?
да выше БелаДонна писала, что столько зарабатывает, вот я и считаю, сколько раз были проверки...
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляРву и мечу
там в них раз в місяць на стіні написано хто найкращий продавець ,на це я звертаю увагу,що в анкеті вказано

Бегущаяпо• 14 декабря 2014
Девочки, а какие цели преследует этот сайт, что нанимает тайных покупателей?
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляФедорино Горе
Цитата:
да выше БелаДонна писала, что столько зарабатывает, вот я и считаю, сколько раз были проверки...[/cit
дивіться це залежить ,скільки в неї є часу,щоб відвідати дані магазини,я ходжу коли маю час ,не завжди виходить ,якщо є час і можливість обходити всюди то я тільки за )
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляБегущаяпо
Напевно щоб був порядок ,можливо для цього,принаймі я так думаю..
Чу Ча• 14 декабря 2014
Ответ дляРву и мечу
а!а на какую сумму необходимо купить-уточняется?
Конечно.
Я не Тролль• 14 декабря 2014
вот я зарегилась. пишет-доступные проекты ноль
Стриптизерка• 14 декабря 2014
девочки, кто уже зарегистрировался, Киев там есть? и какие магазины учавствуют?
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляAntaly
мені показувало київ минулого тижня
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляЯ не Тролль
Мені показує доступні проекти Львів і Кривий Ріг
Бегущаяпо• 14 декабря 2014
Интересно, а потом тайных покупателей магазины в черный список не занесут?)))
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляБегущаяпо
Мене особисто ніхто незнає в обличчя,я вказувала інші дані окрім телефону ,щоб мені компанія телефонувала
Вас ніхто не заставляє ,писати правду ,можете написати щось інше

ХдеЯсь?• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
Спасибо!Зарегистрировалась, теперь надо отслеживать доступные проекты?А как часто это делать и где можно инструкцию получить там?
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ось що мені щойно написав адміністратор
Змк
Ми займаєось різнии дослідженнями. Наразі перевіряємо супермаркет Рукавчика дял перевірки якості роботи, обслуговування
так
завтра будуть оновлення
такі перевірки робио два рази на місяць - кожного місяця
Чу Ча• 14 декабря 2014
Ответ дляБегущаяпо
А как они узнают? Вы ж не говорите в магазинах свои данные.
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляХдеЯсь?
я це роблю 3-4 рази в тиждень
В танке• 14 декабря 2014
Ответ дляБегущаяпо
Им оплачивают те компании в которые вы ходите с проверками. Таким образом руководство магазинов может проследить за работой своих продавцов тайно - это по простому. Опять таки. Вы можете, что-то купить в магазине, потратить хоть 50 хоть 100 грн, выйти, сделать фото чека, вернуться обратно и сдать товар назад. Это конечно не считая тех товаров, которые вернуть нельзя.
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
До прикладу, Вам нагрубив охоронець, Ви повинні записати його призвіще, годину в якій то сталось, чи просто приблизно місце і день?
ХдеЯсь?• 14 декабря 2014
Ответ дляAntaly
У меня ноль проектов доступных
ХдеЯсь?• 14 декабря 2014
Ответ дляЯнка-угомонись
я це роблю 3-4 рази в тиждень
спасибо, а подробную инструкцию как и что делать где можно получить?
автор Янка-угомонись • 14 декабря 2014
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
ні там є анкета ,імя не вказується,там є варіанти і ви собі вибираєте
В танке• 14 декабря 2014
Ответ дляБегущаяпо
нет конечно. Компания по найму тайных покупателей является посредником, между работником ( в данном случае автор) и компанией, которая делает заказ (допустим магазин Золотой Век). Руководству магазинов Золотой Век абсолютно все равно кто будет проверять их магазин, но желательно чтобы вас продавцы не рассекретили сами продавцы. А они тайных на нюх уже вычисляют , т.к. от этого зависит их работа, премии и зар плата.
Ядвига Юсьлегко• 14 декабря 2014
Ответ дляХдеЯсь?
У меня ноль проектов доступных
Чернівці не подивитесь на наявність проектів, бо я вагаюсь чи реєструватись. Будьте ласкаві.