Послушная• 22 декабря 2014

девочки, что на вечерю брали крестницам 3-4 г

Стриптизерка• 22 декабря 2014
а когда вечеря?

Живчик-счастливчик• 22 декабря 2014
Аладдин и Жасмин на волшебном ковре-самолете, у меня одна крестница и 2 крестника... караул, но я их обожаю и балую.
автор Послушная • 22 декабря 2014
Ответ дляСтриптизерка
а когда вечеря?
на Рождество
Стриптизерка• 22 декабря 2014
6 или 7 поздравить?
Инфотуфелька• 22 декабря 2014
My little pony , куклу радугу. Но моей крестнице почти 4)))
vikabudu• 22 декабря 2014
Мольберт.Кухня для девочки.Большая машина(70 см) ля мальчика.
Таки в курсе• 22 декабря 2014
Моей 3,5, заказала голову куклы(для макияжа и причёсок). В прошлом году дарила кухню детскую.
Зам Ам• 22 декабря 2014
Інформація:

У центральній та східній Україні діти носять вечерю до близьких родичів: онуки — до баби і діда, племінники — до тітки і дядька, хрещеники — до хрещених батьків. Заносячи вечерю, люди ніби намагаються приєднати живих членів роду до спільної свят-вечірньої трапези. Звичай цей відбувається так: діти, найчастіше хлопчик з дівчинкою, йдуть до діда й баби з вузликом. Постукають у двері, переступлять поріг, хлопчик скине шапку і говорить: «Добрий вечір, з Святим Вечором будьте здорові! Просили тато й мама і ми вас просимо на вечерю — нате вам вечерю!»

Баба візьме з дитячих рук вузлик і посадить за стіл, частуючи солодкою кутею чи медяником. Дід звичайно наділить їх горіхами та дасть по кілька дрібних монет. Потім баба загорне їм у вузлик свій калач, кілька пиріжків чи вареників — обмінює вечерю.
На Гуцульщині та на Покутті заможніші ґазди несуть вечерю до бідніших. Цей звичай по-в´язаний там зі спомином про померлих родичів.
Зам Ам• 22 декабря 2014
Ответ дляСтриптизерка
6 или 7 поздравить?
7-го.

Зам Ам• 22 декабря 2014
Ответ дляСтриптизерка
6 или 7 поздравить?
ой...6-го,шостого ввечері.
alabamka• 22 декабря 2014
йипитов https://www.kidstaff.com.ua/tema-10836384.html-4 шт, девочкам)))2-4 года, трек хот вилз, мальчику, робот-трансформер-V-tech, кукла монстер-хай-девочке 5 лет.,барби марипоса с женихом