Аноним• 28 июня 2012
їдем на моря дикунами
Мені цікаво чи є тут любителі подорожувати з наметами?
хочеться компанію для поїздки в Крим.на кінець літа.
з наметами,каріматами і піши походом.
чи тут усі з дітлахами і нема любителів ходити весь день?
з наметами,каріматами і піши походом.
Аноним• 28 июня 2012
опечалили ви мене........а чого він проти?його теж беріть-я ж не сама їду))з чоловіком теж)))
Аноним• 28 июня 2012
як жаль....
як згадаю минуле літо...ех...прокпидаешся,а біля палатки табун коней пасеться)) і море...і чайки....краса!
Lyavenenok• 28 июня 2012
Мы едем с паоатками в Крым))) только мы уже на следующеей неделе едим)) 7 выезжаем))) я , муж и сынуля))
Аноним• 28 июня 2012
Ответ дляЛюда 25
не травите душу
ми минулого літа від Тарханкутського до Ялти протопали)))
цього року плануемо до кінця пройти шлях, що залишився))))
Аноним• 28 июня 2012
Ответ дляpetrysik
трохи рано))в нас відпустка на вересень))щоб не жаріща була-краще умови для ходіння)))
Lyavenenok• 28 июня 2012
Мы так едим первый раз, если честно очень страшно((( мы конечно любители активного отдыха, но как то с ребенком немного страшно((( девочки а вы ездили с детьми??? Как прошел отдых???)))
Аноним• 29 июня 2012
Ответ дляpetrysik
в нас дітей нема...я взагалі не знаю скільки то торбів треба пакувати якщо дитину з собою брати...памперси,одяг,взуття,а як холодно?а як жарко?..а як отруєння...а про іграшки взагалі мовчу...
а вашій дитині ск років?ви машиною чи як?
Lyavenenok• 29 июня 2012
Нам 4 года))) мы едим машиной, если будет очень плохо то поедем в отель , нужно ж когда то попробовать)))еду з собой мы брать не будем, там столовая есть, будем уже по ходу парахода вообщем смотреть))))Плюс памперсы нам уже не нужны)))
Аноним• 01 июля 2012
ой столова..Ви знаєте..зазвичай після цих столових перепрошую проносить гарно))
краще самі вже готуйте-це не так важко-зварити гречку чи рис чи картоплю і накришити салат..
Lyavenenok• 02 июля 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
То что не тяжело так точно))
Только вот каждый день есть крупы тоже как то не очень
Посмотрим чем будут кормить в столове,если плохо то конечно будем что то думать))
да и плюс мы будем ездить в город постоянно,вот если что где то в кафе будем питаться)))
вы знаете ,если честно то и мне хочется на отдых выехать так что б не видеть грязной посуды,и вечных кастрюль))

отдых для всех должен быть отдыхом))ну а если будет плохо,то конечно буду готовить,а в следующем году туда мы уже не поедем((хотя про базу ту хорошие отзывы,и про столовую тоже))вообщем посмотрим)))