Прошу всіх відповідальних і люблячих батьків підтримати Петицію до ВР
Петиція до Верховної ради України Право на життя. Прошу підтримати.
Прошу всіх відповідальних і люблячих батьків підтримати Петицію до Верховної ради України «Право на життя»
Просимо внести зміни до Законодавства України з метою визнання права на життя кожної людини з моменту її зачаття. Оскільки Конституція України гарантує кожній людині невід’ємне право на життя: « Стаття 27. Кожна людина має невід´ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов´язок держави - захищати життя людини.» (1); а «наукові дослідження про біологічну сутність людського ембріона доводять, що з моменту зачаття, тобто злиття жіночої і чоловічої статевих клітин в ампулі фаллопієвих труб матері, людський ембріон має в наявності всі характеристики людського індивідуума:
- має нову, специфічну біологічну сутність зі своєю програмою життя та розвитку;
- має внутрішній динамізм, який визначається і керований геномом, і спрямований на поступовий розвиток аж до формування дорослої людини;
- існує у вигляді незалежного організму, тобто організованої біологічної єдності, який діє в строго визначеному порядку (тобто не є частиною матері!);
- є самоконтрольним в здійсненні своєї генетичної програми;
- гамети, з яких він утворюється, доводять його приналежність до людського роду, що ясно визначається також по особливостях належної йому генетичної структури (геноми);» (2)
просимо позбавити Законодавство України від антигуманних законів, що перейшли нам у спадок від тоталітарної держави, у складі якої ми раніше перебували. Керуючись Конституцією України, що гарантує кожній людині невід’ємне право на життя, а також даними сучасної біології (генетики та ембріології), які вказують на те, що життя людини, як біологічного індивідума розпочинається з моменту зачаття, вимагаємо:
1. Внесення змін до Статті 50 Закону України про охорону здоров’я . А саме: «Стаття 50. Заборонено проводити операцію штучного переривання вагітності за бажанням жінки. Вагітна жінка не може бути примушена до операції штучного переривання вагітності. Продовження вагітності при наявності медичних показань до проведення операції штучного переривання вагітності є незаперечним правом жінки, за виключенням обставин, що становлять безпосередню загрозу для життя жінки.»
2. Внесення змін до ч. 6 ст. 281 Цивільного кодексу України . А саме: «Стаття 281. Право на життя.
6. Штучне переривання вагітності не може здійснюватися за бажанням жінки. Перелік обставин, що дозволяють переривання вагітності, встановлюється законодавством.»
3. Перегляду переліку медичних обставин, що дозволяють переривання вагітності, вилучивши ті підпункти, описані у яких хвороби та обставини не несуть безпосередню загрозу для життя та здоров’я жінки.
4. Внесення змін до статті 134 Кримінального кодексу України, його викладення у такій редакції: «Стаття 134. Незаконне проведення операції штучного переривання вагітності
1. Проведення штучного переривання вагітності без медичних показань, встановлених законом для штучного переривання вагітності, або особою, яка не має спеціальної медичної освіти, або в установі, що не має відповідного дозволу для проведення такої операції, або з порушення отримання дозволу вагітної жінки (її законного представника);
2. Ті ж дії, вчинені з корисливих мотивів або для отримання прибутку, а також переривання вагітності з метою промислового використання клітин, органів або тканин абортованої дитини;
3. Ті ж дії, вчинені особою, раніше судимою за незаконне проведення операції штучного переривання вагітності;
4. Дії, передбачені частиною першою, або другою частиною даної статті, якщо вони призвели до тривалого розладу здоровя, безпліддя, смерті жінки, якій було незаконно здійснено операцію з штучного переривання вагітності. »
Список використаних джерел
1. Конституція України, Розділ II Права, свободи та обов’язки людини і громадянина.
2. Пунда О.О., Гуменна О.О., Правове регулювання штучного переривання вагітності в Україні: цивільний і кримінально-правовий аспекти//Життя і право. – 2005. - №1 (13). – С. 36-42.
3. Фащук Тетяна Право на життя дитини з моменту зачаття – або ні абортам!!!.– [Електронний ресурс]. – Режим доступу:
4. Основи законодавства України про охорону здоров´я»
Цивільний кодекс України КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Список використаних джерел
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляHenriette
Смешно. То есть, пусть женщины умирают, главное, чтоб не как при коммунистах было? В Америке аборты тоже давно разрешены, гуглите Роу против Уэйда, если Вам сие ближе.
А в Ізраїлі заборонені аборти на законодавчому рівні і що?
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Можу. Є такий вислів в українців: ’Якщо Бог дав дитину, він дасть все для дитини’. Не можна знищувати у срашних муках малюків просто тому, що нам лінь менше працювати, хочеться зробити гарну карєру і ін. Ці жертви марні.
Вы удивительны в своем желании возвыситься за счет окружающих..
Так вот и работайте, проводите образовательную кампанию, добивайтесь финансирования для программы раздачи бесплатных контрацептивов, а не просто запрещайте и надейтесь, что кто-то этих детей вырастит!
Работать надо, понимаете? А не популизмом заниматься.
magazin-orchideya.com.ua• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Не чула, знаю лише про випадки, коли у неблагополучних мам відбирали діток органи опіки, але живих, н-д, по заяві сусідів. Дайте ссилку, якщо правда, а не вимисел.
в каком мире вы живете? сейчас поищу
Ответ дляludvii
Є різні мами, не всі відповідальні, на жаль, але це не означає, що потрібно убивати їх діток.
ну да, пусть они лучше сами их потом убьют, но после рождения а не в утробе, так получается?
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляSunny_Anny
Ну вот и надо смотреть, почему. Что-то ведь произошло..
И явно не запрет.
в том то и дело. Существуют другие методы. Все же страны (цивилизованные) ими же пользуются, не запрещая при этом аборты (ну, в запрете несколько стран, одна-две).Значит, добились, значит, у них это получилось. Ну, мы пока в лидерах по количеству абортов. Надо значит перенимать опыт других.
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
и я такая, я даже при вероятности родить дауна или урода никогда бы его не убила, и любила бы его не меньше своих здоровых людей, но запрещать аборты нельзя, этим сделают только хуже, и кому то набьют карман
Ну, ось лише після цього Вашого посту я хоч трошки розслабилась, дотепер думала, що тут зібрання масових вбивць
, чесно, закрадалась лише така однозначна думка
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
Так у них хоч буде шанс на життя і на те, що мама їх полюбить, ну правда, чому Ви такі категоричні?
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
ну, многие с успехом едут в другие страны - делать аборт. Это не выход из ситуации.
Ответ дляnatochka30
даю вам гарантию что большая часть девочек тут никогда бы не сделали аборт, но в жизни к сожалению бывают разные ситуации
Ответ дляnatochka30
При чем тут Израиль? Автора коробит, что при коммунистах аборты разрешены были посему-то. Я привела ярый антипод коммунистического строя. А Вы мне про Израиль. И, да, если начнем мерятся странами(нп исламскими), то в большинстве аборт разрешён.
Ответ дляnatochka30
а я вам сейчас приведу примеры, не поленюсь поискать, просто потому что иногда такое читаю, сама не знаю почему
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляРаиса_киев
Куди і за який кошт поїдуть ті, хто не мав грошей на ЗК? ми, здається, говоримо про неблагополучних алкоголічок чи я щось пропустила
Ответ дляrabbit
Вы , на жаль ( по Вашим словам), не можете выделять большие суммы на благотворительность. И это Ваша фраза другим людям ’’ Працювати потрібно.’’ (((
Так работайте сами больше и помогайте тем детям, которых бросили, не решившись на аборт. Или им другие должны помогать? А Вы вся в белом и чистом против абортов?
Или Вы расскажете, что государство заботится об этих детях?
наведу приклади з кідстафу, волонтери закривають збори з величезними сумами для тих, хто цього потребує.
вживаючи фразу ’про необхідність відповідальності і праці, в першу чергу маю на увазі відповідальність за свою сімю, і, звичайно і турботу про тих, кому можеш допомогти.’
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
о, и опять здравствуйте. О чем мы и говорим. У нас это будет делать соседка в грязной комнате.
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляHenriette
Я з Вами нічим не міряюсь і м´язами не граю, я лише висловлюю свою категорчину думку на підтримку життя ще ненароджених немовлят
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Добрый автор спихнул заботу о детях на волонтеров. Браво.
Вы сами пробовали вести волонтерскую работу?
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляРаиса_киев
тоді, до цього закону потрібно, як масову мобілізацію внести закон про правові наслідки для горе-акушерок чи горемичних ’матерів’, але все це лише демагогія, на жаль.
Sunny_Anny• 08 января 2015
И, наверное, автор пропускала те темы, где сборы не удавалось закрыть и дети умирали из-за недостатка лечения.. Но об этом думать неприятно, да.
Поэтому будем надеяться, что добрые люди порешают те вопросы, о которых автор и сочувствующие даже не хотят задумываться.
Все не перечитала, але про що мова йде зрозуміла, я також проти абортів, але і проти збирання таких підписів
У кожної жінки є голова і вона сама вирішує що їй робити, але заборонити то вже занадто...
Добре б будо б створити безкоштовну психологічну консультацію тим, хто хоче зробити аборт, а вже після психолога вони б самі вирішували що їм робити.
Жінки роблять помилку, за яку потім все життя шкодують, але в декого бувають на це вагомі причини і брати гріх на душу то їх вибір
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляmagazin-orchideya.com.ua
да валом. Я частенько пишу статьи-происшествия. Волосы дыбом становятся. Вот недавно писала - забыли ребенка на скамейке, когда праздновали новый год. Мороз. У малыша почернели ступни. У меня в голове не укладывается как можно забыть ребенка. Но, там алкоголь оказался важнее.
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляHenriette
Так и зачем про Израиль тогда сказали?
Як відповідь на Ваші слова про дозвіл на аборти в США, не лише ж на США рівнятись правда?, є й інші розвинуті країни з позитивним досвідом.
Трындец. Вы вообще подумайте головой, прежде чем выступать против абортов. Ситуации бывают разные и каждая женщина вправе сама решать , рожать или сделать аборт.
Да, давайте запретим аборты, и женщины будут делать их как раньше а антисанитарных условиях или вообще сами себе и умирать от этих неквалифицированных действий. Браво.
Всегда это делали и будут делать и лучше пусть врачи в стерильных условиях операционной, с минимальными последствиями.
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
просто это уже было - в прошлом веке. И результаты были очень плачевные. А мы опять на одни и те же грабли (ну, надеюсь, что все же до этого не дойдет)
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляКіцюня
И таким автор тоже не хочет заниматься. Эффект не тот.
Ответ дляSunny_Anny
У меня стойкое ощущение, что таких, как автор интересует лишь судьба эмбрионов, детей до момента родов. Дальше они резко им становятся неинтересны. Да и правда, ведь до фига и так кто им поможет, а у них более глобальная миссия-спасать в утробе...
Ответ дляnatochka30
еще нужны примеры или достаточно?
Ответ дляludvii
Успевают закрыть сборы единицам. И на Кидстаффе в Благотворительности детей из семей. Мы говорим о сиротах. Советую Вам пойти в детскую больницу в палату с отказничками ( где дети не держат головку до 7 мес, т.к. медсестра покормила и поменяла памперс и все. ), пойти в тубсанаторий посмотреть на детей из детских домов и т.д.
Пойдите, посмотрите на этих детей , помогите им и может Вы измените свою точку зрения.
К абортам здесь никто не призывает, это Вам на заметку.