ludvii• 08 января 2015

Петиція до Верховної ради України Право на життя. Прошу підтримати.

Прошу всіх відповідальних і люблячих батьків підтримати Петицію до ВР

Прошу всіх відповідальних і люблячих батьків підтримати Петицію до Верховної ради України «Право на життя» http://www.petitions247.net/92856
Просимо внести зміни до Законодавства України з метою визнання права на життя кожної людини з моменту її зачаття. Оскільки Конституція України гарантує кожній людині невід’ємне право на життя: « Стаття 27. Кожна людина має невід´ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов´язок держави - захищати життя людини.» (1); а «наукові дослідження про біологічну сутність людського ембріона доводять, що з моменту зачаття, тобто злиття жіночої і чоловічої статевих клітин в ампулі фаллопієвих труб матері, людський ембріон має в наявності всі характеристики людського індивідуума:
- має нову, специфічну біологічну сутність зі своєю програмою життя та розвитку;
- має внутрішній динамізм, який визначається і керований геномом, і спрямований на поступовий розвиток аж до формування дорослої людини;
- існує у вигляді незалежного організму, тобто організованої біологічної єдності, який діє в строго визначеному порядку (тобто не є частиною матері!);
- є самоконтрольним в здійсненні своєї генетичної програми;
- гамети, з яких він утворюється, доводять його приналежність до людського роду, що ясно визначається також по особливостях належної йому генетичної структури (геноми);» (2)
просимо позбавити Законодавство України від антигуманних законів, що перейшли нам у спадок від тоталітарної держави, у складі якої ми раніше перебували. Керуючись Конституцією України, що гарантує кожній людині невід’ємне право на життя, а також даними сучасної біології (генетики та ембріології), які вказують на те, що життя людини, як біологічного індивідума розпочинається з моменту зачаття, вимагаємо:
1. Внесення змін до Статті 50 Закону України про охорону здоров’я . А саме: «Стаття 50. Заборонено проводити операцію штучного переривання вагітності за бажанням жінки. Вагітна жінка не може бути примушена до операції штучного переривання вагітності. Продовження вагітності при наявності медичних показань до проведення операції штучного переривання вагітності є незаперечним правом жінки, за виключенням обставин, що становлять безпосередню загрозу для життя жінки.»
2. Внесення змін до ч. 6 ст. 281 Цивільного кодексу України . А саме: «Стаття 281. Право на життя.
6. Штучне переривання вагітності не може здійснюватися за бажанням жінки. Перелік обставин, що дозволяють переривання вагітності, встановлюється законодавством.»
3. Перегляду переліку медичних обставин, що дозволяють переривання вагітності, вилучивши ті підпункти, описані у яких хвороби та обставини не несуть безпосередню загрозу для життя та здоров’я жінки.
4. Внесення змін до статті 134 Кримінального кодексу України, його викладення у такій редакції: «Стаття 134. Незаконне проведення операції штучного переривання вагітності
1. Проведення штучного переривання вагітності без медичних показань, встановлених законом для штучного переривання вагітності, або особою, яка не має спеціальної медичної освіти, або в установі, що не має відповідного дозволу для проведення такої операції, або з порушення отримання дозволу вагітної жінки (її законного представника);
2. Ті ж дії, вчинені з корисливих мотивів або для отримання прибутку, а також переривання вагітності з метою промислового використання клітин, органів або тканин абортованої дитини;
3. Ті ж дії, вчинені особою, раніше судимою за незаконне проведення операції штучного переривання вагітності;
4. Дії, передбачені частиною першою, або другою частиною даної статті, якщо вони призвели до тривалого розладу здоровя, безпліддя, смерті жінки, якій було незаконно здійснено операцію з штучного переривання вагітності. »
Список використаних джерел
1. Конституція України, Розділ II Права, свободи та обов’язки людини і громадянина.
2. Пунда О.О., Гуменна О.О., Правове регулювання штучного переривання вагітності в Україні: цивільний і кримінально-правовий аспекти//Життя і право. – 2005. - №1 (13). – С. 36-42.
3. Фащук Тетяна Право на життя дитини з моменту зачаття – або ні абортам!!!.– [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://viranadiylybov.blogspot.com/2012/02/blog-po...
4. Основи законодавства України про охорону здоров´я»

Цивільний кодекс України КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Брунгильда.• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Там Ви знайдете все, що Вас цікавить.
а Вы нам тут зачем тогда?)))

Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Там Ви знайдете все, що Вас цікавить.
Значит, у вас этих данных нет, раз вы их предоставить не можете. Отлично. Т.е. вас не волнует, что вы можете обречь вот таким образом родившихся детей просто ан голодную смерть из-за недостатка финасирования. Или что будет после родов - вас не волнует?
Брунгильда.• 08 января 2015
Ответ дляHenriette
Я не знаю что это у нее. Нереальный фанатизм или феерическая глупость...
одно другое не исключает)
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляTix
Автор, Вы по человечески разговаривать умеете, а не только высокопарными фразами и лозунгами?
Що Ви хочете почути, знайому мову? тоді загляньте сюди https://sovet.kidstaff.com.ua/question-778854
Раиса_киев• 08 января 2015
смотрите, сейчас у нас - вернее 5 лет назад смертность от аборта составляла 3,5%. Когда были запрещены аборты смертность возросла на 70%. Автор, вы я смотрю хотите Украину уничтожить?
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
И к чему это было?
Вы же видите, что автор упорно не отвечает на конкретные вопросы, оперируя только лозунгами. Но мало требовать счастья для всех, надо еще и знать, как его обеспечить.
автор ludvii • 08 января 2015
Ответ дляРаиса_киев
это цирк. Создать темку и не зная ситуации отсылать в гугл. Автор, вы жжете. У меня аж сон пропал
Я намагаюсь не переходити на особистості, але мене так радують ваші математичні здібності, хвилювання за держ бюджет, його розподіл. Як мінімум, дітей виношують не 1 місяць, (дехто стверджував про вибух народжуваності в лютому). Ви що на допомогу від держави живете, і боїтеся, що у вас бідні сироти хліб відберуть. Працювати потрібно.

Tix• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
когда сказать нечего,особо одаренные особи переходят к оскорблениям, ну в принципе чего и стоило ожидать.
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляludvii
так это не мои ’здібності’. Это я в гугл сходила - вы же туда дорогу не знаете.
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляTix
Що саме Вас зачепило? прості зрозумілі слова, без високопарності?
Henriette• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Перечитайте текст петиції з усіма пропозиціями і поправками. Пріоритетом є і буде життя матері.
Отставив моральные аспекты, мы получим то, что женщина детородного возраста нужна стране. Она может не родить сейчас одного, но через пять лет родить троих и воспитал. Таким образом, гос-во не теряет рабочую единицу (мать) и получает прирост. А даже, если и не получает, то женщина жива и работает. В случае практики нелегальных абортов не рождается ребенок и гибнет женщина или утрачивает способность стать матерью в будущем. В массовых случаях это ведет к демографической яме. Вам правильно сказали-посмотрите почему отменили закон о запрете абортов в 50х. Он мало того, что не привел к ожидаемому дем.взрыву, так еще и калечил жизни уже рожденных.
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляludvii
ой, я не дочитала. Отвечу. Кто будет детей воспитывать, которые у мамы остались? ну, у той, которая умрет благодаря вашим запретам на нелегальном аборте? вы всех себе возьмете?
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Аплодую стоячи
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Аплодую стоячи
я уже 3 раз читаю - понять не могу это обращение ко мне.
Juli-JuliA25• 08 января 2015
У вас, автор- с головой вообще все так плохо? Хотите кото-то спасать от смертей- то уж лучше распространяйте петиции против войни, к примеру, или волонтерством займитесь- коль уж так хочется благими делами заняться.. Но не вам решать за других девушек- это личное дело и выбор каждого
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляРаиса_киев
Хдє?
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Аплодую стоячи
Я так понимаю, вас тоже не волнует, как будут жить эти дети после рождения? Жаль.
Мне кажется, это очень важно.
magazin-orchideya.com.ua• 08 января 2015
Такое чувство что автор насмотрелась фильмов, где женщине ушедшей с кресла аборта, у которой не было ни мужа, ни жилья, ни денег, вдруг попадается хороший дядечка или падает какая то манна небесная и все счастливы и живы, но в жизни все по другому. Я недавно стала мамой, и я думала и думаю что я никогда в жизни не сделала бы аборт, но прочитав кучу историй на советчице и услышав кучу историй из жизни, понимаю что в жизни может случится всякое. Запрет абортов не привлечет за собой ничего хорошего, кроме процветания подпольного прибыльного бизнеса для кого то, смерти женщин и новорожденных нежелательных детей, возрастет количество брошенных детей... В общем ни один запрет не привел ни к чему хорошему, и не приведет, перестаньте плодить эти темы
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляHenriette
девочки, у меня такое впечатление, что мы друг дружке какие то аргументы приводим, причем все одного и того же мнения ей богу, как в дурдоме

Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Хдє?
да я про автора - вы проапплодировали стоя, а я не могу расшифровать ее опус.
Tix• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Речь шла о том, что автор отвечает стандартными фразами, как и в нескольких подобных темах. Без конкретных ответов на конкретные вопросы. Это довольно распространенная схема , закидывается на форум тема на больную тему, аборты, политика, война и т.п. и посредством универсальных ответов бот-автомат провоцирует людей, в результате склоки, ссоры, негатив...дальше объяснять? А Вы указываете, что мне место только в темах где общаются с матами и без особого интеллекта.
Брунгильда.• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Аплодую стоячи
прошу прощения, что вновь докучаю Вам расспросами, но любопытство берет верх.
А чему Вы аплодируете стоя? Там в посте есть решение насущной проблемы или выход из ситуации, или может что-то что пролило свет на спорный вопрос об отмене абортов?
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляРаиса_киев
Таки да.
Меня умиляют такие люди. Они все больше о духовном... а о низменном пусть другие думают, им недосуг. И все же лезут в ’низменное’, в законотворчество.

Я против абортов как таковых, мне это кажется неправильным, но автор заставляет меня защищать право на аборт. Таки дурдом.
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляSunny_Anny
Мне кажется, это очень важно.
Будемо надіятись, щасливо, у мене кума замужем за дітдомівцем, у них троє дітей вона зараз вагітна четвертою лялькою, всі щасливі - це пречудовий молодий чоловік з власним бізнесом, маму згадує лише добрим словом, шукає їй виправдання...
автор ludvii • 08 января 2015
Ответ дляHenriette
Це перехід на особистості, до речі на сайті заборонено. Впевнена, що не всі 500 тисяч, будуть віддані в дит. будинки. аборти роблять не тільки незабезпечені і ін. Я категорично, фанатично впевнена, що аборт не можна використовувати, як засіб контрацепції, що й відбувається в нашій країні.
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляSunny_Anny
Таки да.

да, конечно, запретами еще никто ничего не решил. Работа должна проводиться среди молодежи. И серьезная работа. Но запрет это путь в никуда.
Раиса_киев• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
должна вас огорчить - это счастливое исключение.
natochka30• 08 января 2015
Ответ дляБрунгильда.
На Ваше детальне питання мені особисто я вже відповіла вище, сорі.
Та й Автору думаю нелегко грати в Різдвяну ніч в віртуальний пінг-понг і жіночками, які ЗА вбивство малючків, байдуже, що воно прикрите багатьма лукавими лозунгами.
Henriette• 08 января 2015
Ответ дляludvii
Никто не предлагал рассматривать аборт, как средство контрацепции. Вы ответы читаете вообще?
Sunny_Anny• 08 января 2015
Ответ дляnatochka30
Кушать детки что будут? Сколько нужно денег на смесь? Кроватки есть куда поставить? Персонала хватает? 500 тысяч - это не 200 человек. И если запретить с 1 февраля аборты, то летом начнется массовый ’наплыв’ новорожденных (сорри за цинизм). Есть чем их кормить и во что пеленать? Помещений хватает?

Когда человек дает подобные предложения, он ОБЯЗАН дать раскладку, что вот такая ситуация сейчас, надо будет то-то и то-то, это можно обеспечить так-то и так-то. Это же не способ удовлетворения своего эго, это жизнь детей. А автору важно только обеспечить им момент рождения, а не выживаемость потом. Понимаете? Потом эти дети автора не волнуют, раз он не задумался о столь приземленных вещах, как еда и крыша над головой.