Hmelen• 31 января 2015

А кто-то проходил тестирование в новую патрульную службу?

Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
10399 0
sova10• 27 марта 2015
кто ищет жильё на время обечения???!!!!пишите в личку=)

ВлюбленнаяМаруська• 27 марта 2015
Из рубрики ’было бы смешно, если б не так горько’ - вконтакте, в паблике, все чаще появляются темы ’кому после собеседования пришла повестка в военкомат’... ну не ппц?
Юля Чепик• 27 марта 2015
Ответ дляВлюбленнаяМаруська
Я тоже читала. Думаю, совпадение... Ну что странного, что молодым и здоровым мужчинам приходят повестки? Или думаете, врут?
P.S. IRINA• 27 марта 2015
Всем привет!Читаю Вас с самого начала (не все правда,выборочно) ,параллельно прохожу похожу этапы в полицию.Завтра собеседование -очень волнуюсь))
rusya-mama• 27 марта 2015
Ответ дляAdamski
я ж и говорю, прислали приглашение на 17 марта (на утро), ночью! где я в 4-5 утра справки сделаю и фото?!?
позвонил, повозмущался-завтра иду :)
Мне точнот также прислали приглашение ночью 17 марта, и подтвердить своё присутствие нужно было до 10:00 16 марта. Тоже перенесли на завтра.
rusya-mama• 27 марта 2015
Ответ дляВлюбленнаяМаруська
Сегодня начала собирать копии документов родственников, что бы были на всяк случай. Так уже столкнулась с возмущением, мол зачем столько документов, сейчас роскажем кто где живёт и работает и начнут повестки стать.
rusya-mama• 27 марта 2015
Буніна, ви де???! Як ваші справи? Отримали сертифікати?
Я незнаю як всі люди проходили лікарів на Ентузіастів 49 ....і ше й писали що прописка не має значення.,бо мене сьогодні поганяли на славу. Так як прописка у мене не київ, а область...то направили у Глеваху. Я ж почитала, що багато хто проходив на ентузіастів..і вирішила піти ’ простішим’ ( як мені здавалось) шляхом і теж поїхала туди. Там відразу почались проблеми- у вас прописка не київська, нарколога можете тут пройти, а до психіатра поїдете на миропільську 8, у нарколога мільйонна черга.,і проплатити за сертифікат нарколога сказали 200 грн. Розуміючи що сидіти там я можу до вечора і не факт що мені дадуть сертифікат від психіатра. Вирішила позвонити на добре всім відомі ’ медсправки’ там теж скзали шо треба вказати алресу київську, можна адресу родичів....мол всі так роблять. Але я здрейфила, не хочеться починати шлях з брехні, бо ж сказано що потрібно сертифікати за місцем прописки. Короче, пів на першу дня таки поїхала я у Глеваху,з слабенькою надією що уогось там застануі випрошу сертифікати. О 14:00 я була біля воріт обласної психіатричної лікарні, і на порозі обласеого наркодиспансеру. Вийшла я з лікарні 14:40 з двома сертифікатами , кожен вартістю 59 грн.
Не пожаліла що таки поїхала туди, все швиденько зробили. Дарма тільки що купу часу згаяла поки на лівобережну каталась, і що тітонька в боярці мене запевняла що в глеваху після 12:00 нема чого їхати, бо вже нічого невидадуть і нікого там не застанеш.

Михаил Киндракевич• 27 марта 2015
Ответ дляUkranianCop
Ребята подскажите, такая ситуация не приходили письма на емейл,так как я указал неверный емеид(затупил) всегда звонили,потом когда приглашали на псих тесты сказал девушке чтобы она поменяла емеил(ничего не пришло). Звонил на линию с чем связано 3х недельное молчание,подал заявку. ОКАЗУЕТЬСЯ я должен был быть на собеседовании так как и все,но мне не звонили. И говорят что я получил письмо. Что делать,как отсаивать свою правоту!?
КАРМА) допизделся))))
попробуй заплатить, у тебя ж там связи.
Уважаемый• 27 марта 2015
Ответ дляrusya-mama
а я вам що писав.
Я сам не Київський.
Пішов на Ентузіастів. Пройшов нарколога, а ось психіатр направив мене на Миропільську, 8.
Я вам всім поради від широго серця даю. А ви слухаєте якихось тупих биків. ))
bunina• 27 марта 2015
Ответ дляrusya-mama
Вы молодец ) мне все равно у меня прописка в другой обл. так что я взяла на энтузиастов без проблем, больше не дали нигде, что-то требовали , регистрацию, то выписки, а тепрь думаю, рано взяла , навреное.
bunina• 27 марта 2015
Ответ дляУважаемый
а я вам що писав.
Я сам не Київський.
Вам за инфу спасибо, в любом случае я оба сертиф. получила на энтузиастов
Варда• 27 марта 2015
Ответ дляP.S. IRINA
У меня тоже, на коллекторный на 16:00. А у вас?
rusya-mama• 27 марта 2015
Ответ дляМихаил Киндракевич
КАРМА) допизделся))))
попробуй заплатить, у тебя ж там связи.
Міша, розкажіть як у вас там навчання проходить? Кроси бігаєте? Зброю вогнепальну вже давали тримати в руках? Коли форму вам видадуть?
rusya-mama• 27 марта 2015
Ответ дляУважаемый
а я вам що писав.
Я сам не Київський.
Всмислі? Так я якраз на ентузіастів і не змогла отримати сертифікати....бо почались всі бал- бла- бла....про мою прописку....і т.д тому я плюнула на все і поїхали по прописці отримувати.
Уважаемый• 27 марта 2015
Ответ дляrusya-mama
Я розумію що там про прописку жучать, але щодо мене, мені більш ніде не можу взяти сертифікати. Ось таке в мене важке життя.
rusya-mama• 27 марта 2015
Ответ дляbunina
Блін, чому ж мене так мурижили на ентузіастів.? Ааааааа блін....у мене ж мало того що прописка не київська, так щей зовсім недавня,року ще немає, тому почали мурижити що мол можуть проблеми бути, що по хорошому треба б було поїхати в місто де прописана була раніше, де прожила не менше 3-х років і звідти привезти справку і л ше тоді вони дадуть сертифікати. Скільки ви заплатили за два сертифікати?
rusya-mama• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Ну головне що ціль досягнута, сертифікати на руках , і це головне. Ви на якому етапі зараз знаходитесь?
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляrusya-mama
Чекаю запрошення на співбесіду.
Надіюсь воно прийде.
kurta_oleg• 28 марта 2015
Прошел я сегодня пситесты. Ну и заполнил там все бумаги, отдал копии документов.

Проходил на Соломенской 1, кстати, адрес неверный, ну да ладно. Мне понравилась организация и позитивные люди, которые проводили тестирование, и те женщины, которые копии документов и нашу писанину потом принимали!

Что касается самого теста, то я совершенно не готовился(не проходил его в интернете), просто отвечал так, как советовали нам по инструкции - отвечать быстро и честно. 567 вопросов за 1час45мин, времени хватает ответить на все и не клацать что попало чтобы успеть, просто не надо спать. Забавные были вопросы, я часто улыбался!))
Потом конечно была нудная писанина и заполнение бумаг, но ничего, этот этап позади, а я жду приглашения на собеседование.

kurta_oleg• 28 марта 2015
Удачи всем завтра на собеседовании, ждем ваши комментарии тут!

Успехов всем нашим ’копам-курсантам’, ждем пару слов о том, как прошла эта неделя!
Carevich• 28 марта 2015
Пригласили на учёбу
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Чекаю запрошення на співбесіду.
Надіюсь воно прийде.
Добрий ранок!Мені прийшло запрошення щойно на 1 квітня на співбесіду.
rusya-mama• 28 марта 2015
Соломчнська 1 - це академія на площі, так?
FreedomHouse• 28 марта 2015
Ответ дляCarevich
Пригласили на учёбу
Вітаю! Коли і за якою адресою?
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляrusya-mama
Так
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
І мені прийшло.
Доречі, мені сон навіть приснився, що запрошення прийшло. Я відразу проснувся. До нету. Перша сторінка кідстаф. Ваше повідомлення. І я так спокуйно на мило і вуаля.
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Так
Вам (якщо можно тобі) на скільки?
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляbunina
В личку написала
Одразу після співбесіди, Вам буде запропоновано пройти інтерв’ю з психіатром та надати сертифікати від психіатра та нарколога за формами 122 та 140. Це є обов’язковою вимогою для всіх кандидатів до Патрульної служби.

Я ж вам про що писав. Чого ви мене не слухаєте?
Ще й сперечаєтесь? Вірно хтось написав, що це безглуздо, бо я завжди прав.
Доля в мене така завжди бути правим.
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
І мені прийшло.
Тобі коли і куди?
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Тобі коли і куди?
1 апреля, 9.45, Кудряшова, 8.
А тобі?