Hmelen• 31 января 2015

А кто-то проходил тестирование в новую патрульную службу?

Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
10399 0
Carevich• 28 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
Вітаю! Коли і за якою адресою?
6.04 колекторна 4

Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
1 апреля, 9.45, Кудряшова, 8.
А тобі?
1 квітня 10.45:)
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
1 квітня 10.45:)
Тоже Кудряшова?
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Тоже Кудряшова?
Да!
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Да!
Так это мы снова увидимся.

Ты только ни кому не говори, что я мистер Декстер. При встречи называй меня Тони, Тони Монтана.
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляCarevich
Пригласили на учёбу
Молодець!Вітаю.Мабуть всетаки всі будуть навчатися тільки на Колекторній....
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляCarevich
Пригласили на учёбу
Вітаю земеля.

Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Так это мы снова увидимся.

ОкТони).Дівчину , що зі мною ВЛК проходила запросили на 31..Може ми ще всі разом і навчатися будем , було б круто...
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Тоня, ти свій виступ перед комісією будеш репетирувати?
А якщо да, то будеш казати красиві речі (там державу треба змінити, систему тощо), або будеш говорити прямо та відверто (типа знаєте система ніяка і мені ніколи не подобалася, і б туди ніколи і не пішла, але зараз ідуть зміни і я розумію, що якщо не я, то пройдуть знову тіж самі і нічого в країні не зміниться)?
Уважаемый• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Це б було чудово.

Мені твоя компанія теж дуже понравилась. )
Carevich• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Вітаю земеля.
Дякую! Наздогоняй!
Уважаемый• 28 марта 2015
Сподобалась.
Klenka• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
1 апреля, 9.45, Кудряшова, 8.
А тобі?
1 апреля ’страшный’ день ))
Я бы не спешил радоваться
mavrin2009• 28 марта 2015
Ответ дляKlenka
1 апреля ’страшный’ день ))
Я бы не спешил радоваться
Ага, хорошо что учеба 30-го начинается
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Не буду репетирувати.Буду говорить,що думаю.
FreedomHouse• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Добрий ранок!Мені прийшло запрошення щойно на 1 квітня на співбесіду.
мої вітання!

Значить, якщо все буде добре (а воно так і буде!) - то теж запросять з 6-го на Колекторну )
@696@• 28 марта 2015
Ответ дляCarevich
Пригласили на учёбу
Вітаю. Коли співбесіду проходили?
Tonya_b• 28 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
мої вітання!

Дякую!Ой дай Бог,дуже цього хочу.
AbruZzi• 28 марта 2015
’то теж запросять з 6-го на Колекторну’

это еще не точно)

я вот собес. проходил 25 марта, вчера пришло приглашение на учёбу. но никакой информации нет)

Про Дату та Місце навчання буде повідомлено пізніше. При собі необхідно мати паспорт, зошит та ручку.

Навчання триватиме десять тижнів. Заняття проводитимуться кожен день з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00. Подальші деталі буде повідомлено протягом першого тижня навчання.

До початку навчання Вам необхідно у найкоротший термін, але не пізніше 04.04.2015 з’явитися до представників кадрової служби МВС України за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 4 для оформлення на роботу до Патрульної служби м. Києва.

FreedomHouse• 28 марта 2015
Ответ дляAbruZzi
’то теж запросять з 6-го на Колекторну’

это еще не точно)

мені теж минулого понеділка запрошення прийшло без вказаної адреси і навіть дати навчання. але вияснилося - що все туди ж - на Колекторну. та і бачите, Carevicha з 6-го саме туди запросили
AbruZzi• 28 марта 2015
мне просто на Кудряшова удобней)) поэтому я изо всех сих верю!))
FreedomHouse• 28 марта 2015
Ответ дляAbruZzi
як я вас розумію! мені теж так було б набагааато зручніше і дешевше ))))
Carevich• 28 марта 2015
Ответ для@696@
Вітаю. Коли співбесіду проходили?
25,03 проходив
Carevich• 28 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
письмо такое самое пришло вчера 11вечера
AbruZzi• 28 марта 2015
так а почему ты решил что обучение на Колекторной?) или звонили уже?
ПеппіДовгаПанчоха• 28 марта 2015
Вже сторінок 50 тільки читаю..нічого не пишу( а може й більше..))... чекаю
І - 26 приходить запрошення на навчання!
То ж, з 30 я з Вами!
Михаил Киндракевич• 28 марта 2015
Ответ дляTonya_b
апрель-апрель, никому не верь))
Михаил Киндракевич• 28 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Сподобалась.
Морган, это ты? )
mavrin2009• 28 марта 2015
Ответ дляFreedomHouse
привет, а мне только что перезвонили и уточнили буду ли я и все ли документы сдал.
mavrin2009• 28 марта 2015
Ответ дляМихаил Киндракевич
Морган, это ты? )
привет, как самочувствие?