Hmelen• 31 января 2015

А кто-то проходил тестирование в новую патрульную службу?

Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
10399 0
Инструктор• 01 апреля 2015
Ответ дляяло-wanted
А вы в каком потоке?
В первом
kurta_oleg• 02 апреля 2015
Ответ дляЯнык64
Урааааа!!!!! Прошла. Только что позвонили и сказали чтобы я проверила почту и до 4.04 сдала документы.Стремно, может розыгрыш к 1 апреля. Удачи Всем.
Поздравляю!
kurta_oleg• 02 апреля 2015
Ответ дляЯся Власова
Шановний ****** Сергій Віталійович!

Вітаємо Вас з успішним проходженням конкурсу на роботу в Патрульній службі м. Києва! Ми раді запросити Вас на навчання майбутніх працівників Патрульної служби.

МУЖАНЯ мой прошел... хух... хоть один из семейства пойдет спасать мир
Поздравляю!)
P.S. IRINA• 02 апреля 2015
Ответ дляВарда
Спасибо!с понедельника- новая жизнь:)
Думаю в понедельник встретимся
Мстящий за Зайца• 02 апреля 2015
Ответ дляservala
Мне звонили сегодня, но я не могла ответить ((( завтра повезу доки
Доброго дня всім поліціянтам, як каже СТБ.

Servala, це ж Ви казали, що мене запросять? Запросили на навчання з понеділка. Але моє життя так змінилося останнім часом, що мені вже не до зміни роботи, на жаль (на іншому ресурсі, де Ви буваєте, як я зрозуміла, в конференції ’здоровье’).

Не слідкувала за темою останнім часом, але маю надію, що всі бажаючі пройшли конкурс. Успіхів всім у побудові нової держави. З вас почнеться перемога над злочинністю і корупцією, хоча й складно буде.

Всім всього найкращого, здоров*я, миру й успіхів!
Tonya_b• 02 апреля 2015
Доброго всім ранку!
servala• 02 апреля 2015
Ответ дляМстящий за Зайца

Дуже шкода, що Ви не йдете на навчання, цікаво було б вчитися з Вами разом. Вам теж всього найкращого!
Carevich• 02 апреля 2015
Ответ дляTonya_b
Доброго всім ранку!
Доброго дня!
Уважаемый• 02 апреля 2015
Ответ дляTonya_b
Доброго всім ранку!
Привет. Чуто глухо.
Всегда было норм, а сейчас меня это ожидание малехо напрягает. )
UkranianCop• 02 апреля 2015
Ребята скиньте пожалуйста текст письма приглашения но собеседование
Carevich• 02 апреля 2015
Ответ дляUkranianCop
Навчання триватиме десять тижнів. Заняття проводитимуться кожен день з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00. Подальші деталі буде повідомлено протягом першого тижня навчання.

До початку навчання Вам необхідно у найкоротший термін, але не пізніше 04.04.2015 з’явитися до представників кадрової служби МВС України за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 4 для оформлення на роботу до Патрульної служби м. Києва.

Для оформлення при собі необхідно мати наступні документи:

1. Трудова книжка (оригінал із записом про звільнення з попереднього місця роботи)
2. Копія трудової книжки (якщо є трудовий стаж)
3. Військовий квиток або приписне посвідчення (оригінал) – для чоловіків
4. Копія військового квитка або приписного посвідчення (всі сторінки, де є записи)
5. 2 фото 9*12
6. Копії всіх сторінок паспортів кандидата та всіх членів родини (до членів родини належать батьки, рідні сестри та брати кандидата, а також батьки, рідні сестри та брати дружини/чоловіка кандидата)
7. Копії свідоцтв про народження кандидата та всіх членів родини
8. Копії свідоцтв про шлюб/копія свідоцтв про розлучення кандидата та батьків кандидата
9. Копія свідоцтва про смерть членів родини (за наявністю)
10. Копія свідоцтва про зміну прізвища кандидата або членів родини (якщо змінювали прізвища)
11. Копія ідентифікаційного коду кандидата та всіх членів родини
12. *Копія всіх сторінок закордонного паспорту (по можливості)
13. Атестат про базову середню освіту з додатком (оригінал та копії)
14. Всі дипломи про вищу та середню спеціальну освіту (технікум/інститут/університет/академія) з додатком (оригінали та копії)
15. Оригінал заповненої декларації «Про майно, доходи та витрати фінансового характеру за 2014 р.»
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/file/text/21/f35360...
16. *Форма № 3 з ЖЕКу/сільської ради за місцем проживання кандидата.
17. *Характеристика з останнього місця роботи. Якщо немає трудового стажу, то характеристика з останнього місця навчання або ЖЕКу
* Документи можуть бути надані в період навчання
Ще раз звертаємо увагу, що до членів родини належать батьки, рідні сестри та брати кандидата, а також батьки, рідні сестри та брати дружини/чоловіка кандидата.
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за телефоном: +380 50 335 92 29.
Бажаємо успіхів та наснаги!
UkranianCop• 02 апреля 2015
Ответ дляCarevich

5. 2 фото 9*12
Бажаємо успіхів та наснаги!
спасибо но я просил приглашения на собес, а не на учебу
ВлюбленнаяМаруська• 02 апреля 2015
Ответ дляUkranianCop
Співбесіда проводиться групою експертів з
метою встановлення відповідності
особистісних характеристик та мотивації
кандидатів особливостям роботи в Патрульній
службі.

Одразу після співбесіди, Вам буде
запропоновано пройти інтерв’ю з психіатром
та надати сертифікати від психіатра та
нарколога за формами 122 та 140. Це є
обов’язковою вимогою для всіх кандидатів до
Патрульної служби.

Нагадуємо, що для допуску до співбесіди при
собі необхідно мати паспорт та з’явитися на
контрольно-пропускний пункт за 15 хвилин до
початку співбесіди.

Просимо Вас розраховувати свій час, не
запізнюватися та взяти до уваги, що ми не
маємо можливості переносити дату та час
співбесіди.
Carevich• 02 апреля 2015
Ответ дляUkranianCop
Сори
Tonya_b• 02 апреля 2015
Ура!Мені щойно прийшло запрошення на навчання
servala• 02 апреля 2015
Ответ дляTonya_b
Вітаю!!!
Уважаемый• 02 апреля 2015
Ответ дляTonya_b
Мне тоже 5 минут назад пришло. Хотел тебе писать как раз. Заметила нам на собеседование и на учёбу одновременно. Это же судьба. ))
servala• 02 апреля 2015
Ответ дляУважаемый
Поздравляю!!!
servala• 02 апреля 2015
Тоня, Декс, а Вам написано куда и когда на учебу?
автор Hmelen • 02 апреля 2015
Тоня, Декс, мои поздравления
СкиниУскачи!• 02 апреля 2015
Ого сколько тут новостей!
Поздравляю вас, ребята и девчата!
Tonya_b• 02 апреля 2015
Ответ дляservala
Дуже всім дякую за підтримку!Ні не написали,повідомлять пізніше!
Яся Власова• 02 апреля 2015
Ответ дляkurta_oleg
Поздравляю!)
спасибо) и тебе, Олежа, удачи!
Яся Власова• 02 апреля 2015
Ответ дляУважаемый
Мои поздравления)
AlekS_andr• 02 апреля 2015
Ответ дляTonya_b
Поздравляю...
AlekS_andr• 02 апреля 2015
Ответ дляУважаемый
Саня , будем рады видеть в наших рядах
Жидкость для снятия глаз• 02 апреля 2015
А я все никак не разберусь с ВЛК, и сегодня после обеда позвонили с МВС и сказали, что завтра последний день конкурса в патрульную службу. Если я завтра не решу все вопросы, то все....
lionelka• 02 апреля 2015
Всем привет. Поздравляю всех, кого пригласили на учебу. Искренне за вас рада. 20,03 я проходила собеседование. 30 числа звонила на гор.линию. там записали мои паспортные данные и сказали ждать. Сегодня мне звонили и сказали, что на мое имя нет приглашения. Я спросила, есть ли смысл ждать. Девушка ответила, что никто не знает, кого пригласят, так как все выбирает компьютерная система
rusya-mama• 02 апреля 2015
Привіт всім! Я сьогодні була на співбесіді. Все пройшло чудово. Ми разом посміялись, поговорили....думаю резьтат має бути позитивний. Комісія була 5 , 3 чоловіків, один з яких грузин, і одна жінка. Питання задавав грузин і кілька уточнень запитала жіночка. Наймеше мені сподобався психіатр, якийся дьорганий , нічого спитати не можна було, на всі питання відгаркувався.
Яся Власова• 02 апреля 2015
Ответ дляrusya-mama
Руся, я в тебя верю