Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
Ответ дляЯнык64
Вчера была на собеседование. В комиссии был молодой мужчина и две девушки. ’Выняли всю душу.’ Думаю както не убедительно я отвечала, наверное сильно переволновалась. Кто подскажет сколько ждать ответ?
в последнее время всем приходит в течение 2 дней (рабочих)
Ответ дляЯнык64
Да у меня тоже двоякое ощущение осталось.
Вначале все было класс. А потом как начали крепить.
yulia wolzogen• 01 апреля 2015
Блин, я тоже хочу 6-го пойти уже, но с этим влк никак не закончу... Надеюсь в пятницу уже закрою этот вопрос.
Ответ дляЯнык64
Вчора моя знайома здавала,ще відповіді не було.Якось дивно реально співбесіди проходять.Мене десь 8 хвилин питали.Було 2 жінки і чоловік років 32.Однаа жінка взагалі в телефоні клацала всю співбесіду.Не знаю теж двоякі відчуття.Мені здалося наче я впевнено відповідала,але зараз все зважую....Взагалі не знаю...Чоловік взагалі здалося,що якийсь слідчий,з такою ухмилкою сидів....Але не скажу ,що мене прямо завалити хотіли.Психолог прочитав результати моіх тестів,прям реально порадували...не знала,що я така:)
Ответ дляTonya_b
Так що інтернет всетаки є?
Та я через мобільний нет.
Мене теж ніби і не валили. І все вірно відповів. Ща з другом з прокуратури говорив, каже, юридично все вірно.
Але сумніви стосовно того хто ім потрібен.
По співбесіді я поняв що тупі виконавці. Хоча може це вони мене перевіряли, чи я тупий виконавець? Так сказати доказати через протилежне. Ой, Тоня, як каже моя бабуся, ще й за тебе буду переживати. )
Ответ дляУважаемый
Та я через мобільний нет.
напереживай мені щось хороше!
Ответ дляУважаемый
Та я через мобільний нет.
Все ти вірно відповідав!Ну нащо ім якісь хлюпики.Ти показав,що ти самодостатня людина зі своєю точкою зору.Я думаю в тебе все буде добре!
FreedomHouse• 01 апреля 2015
Ответ дляCarevich
Скажите сколько стоит пообедать в столовой? Там же есть столовая?
20 грн. гроші завжди здаєте наперед - тобто сьогодні на завтра
меню не обговорюється )