Дівчата, десь хвилин 20 назад в пологовому будинку (з боку Чорновола) вибухнула бомба. Загинув один чоловік...є поранені... Невже і до нас докотилося це все?
не знаю...звонила подруга - вона лежить в лікарні на чорновола з дитиною - каже що вибиті вікна...тіло накрите там....казали, що бомба...багато міліції... І ще кажуть, що є підозра про закладення бомби в готелі Надія
ссилку не дам - бо це не в інтернеті прочитала. Можливо вже десь про це і пишуть. Кажу, що позвонила подруга -- яка навпроти роддому лежить в лікарні з дитиною.
вот так ходишь по городу и не знаешь что у кого на уме,когда это все дерьмо закончиться,как надоело все ,бедные люди,детки,старики,сколько инвалидов мертвых,и что самое главное не кто не будет за это отвечать