А поговорить?• 05 февраля 2015
Івано-Франківськ - в пологовому вибухнула бомба
Дівчата, десь хвилин 20 назад в пологовому будинку (з боку Чорновола) вибухнула бомба. Загинув один чоловік...є поранені...
Невже і до нас докотилося це все?
Марс атакует• 05 февраля 2015
Забыла ’’ бомбой оказался кирпич. Съезжалась пожарная милиция и скорая помощь, у нас слава богу не трагично, люди напуганы просто
Марс атакует• 05 февраля 2015
На той недели у нас минировали школу, а за две недели до - один из военкоматов!!!!
дЫнька• 05 февраля 2015
Ответ дляБеззубовна
здесь же люды,а по востоку рабовласныки хренячат и ничего
Удалено администрацией...
Благоуханочка• 05 февраля 2015
Ответ дляlauvaol
в роддомі. Там де вхід зі сторони Чорновола - майже на повороті з Сахарова... Подруга з вікна бачить місце вибуху - каже вибиті вікна....двері
це жах тільки вчора там йшла в церкву помолитись,аж страшно що таке твориться
Му ма му ма му• 05 февраля 2015
Ответ дляАБВГДэшница
У четвер, 5 лютого, близько 13:20 години на розі вулиць Сахарова-Чорновола стався вибух. Є постраждалі: біля входу у будівлю Івано-Франківського міського пологового будинку – тіло загиблого, ще один постраждалий.
Перший поверх будівлі на вулиці Чорновола, 47 пошкоджено, двері рознесло від вибуху.
Наразі на місце події прибули правоохоронці та рятувальники. Також працюють кінологи, ймовірно шукають ще одну вибухівку. Коментувати інцидент поки відмовляються.
Небось чейто муженёк с АТО только вернулся и пришёл встречать жену с роддома не с цветами,а с гранатой(((
Гравицапа• 05 февраля 2015
Почалось...У вас ще нема АТО, тоді ми йдемо до вас. А взагалі це страшно, в нас знайомому вояка один пропонував привезти зброю та боєприпаси. Нас чекає жах, якщо вся та зброя розповзеться.
Guernica Picasso• 05 февраля 2015
Боже, это какой надо быть сволотой, чтоб в роддом взрывчатку подложить! И это ж делают не мусульмане-экстремисты, а наши ’христиане’, так сказать!
Кто крайний?• 05 февраля 2015
Ответ дляGuernica Picasso
да почему вы уверены что это была взрывчатка и ее кто то намерено подложил! 100% это привезли из ато какую нибудь гранату
АБВГДэшница• 05 февраля 2015
Ответ дляЗадолбулька
не открывает(
Як повідомив журналіст “Галки”, на Чорновола ставсявибух, в результаті якого загинув чоловік. Є поранені. Зараз на місці працює міліція.
“Чоловік йшов до жінки в роддом й поряд йшов інший чоловік, який наче підкинув в приміщення Перинатального центру два пакети. Один вибухнув. Але поранених більше як двоє осіб. Чоловік загинув. Таке враження, що це теракт, ане випадковість” – розповів очевидець, що знаходився у приміщенні пологового будинку.
Санта Барбара• 05 февраля 2015
Ответ дляКто крайний?
вы так уверенно рассказываете, вроде сами этим занимаетесь
Сладкий лимончик• 05 февраля 2015
Ответ дляА поговорить?
не знаю...звонила подруга - вона лежить в лікарні на чорновола з дитиною - каже що вибиті вікна...тіло накрите там....казали, що бомба...багато міліції...
І ще кажуть, що є підозра про закладення бомби в готелі Надія
Цитата:
не знаю...звонила подруга - вона лежить в лікарні на чорновола з дитиною - каже що вибиті вікна...тіло накрите там....казали, що бомба...багато міліції... І ще кажуть, що є підозра про закладення бомби в готелі Надія[/cit
Не верю , провокации
Кто крайний?• 05 февраля 2015
Ответ дляСанта Барбара
думайте что пишите, уже сколько случаев по Украине, привозят из ато гранаты, и другое оружие. В Днепропетровске недавно тоже одного буйног задержали с автоматом
Бутербродница• 05 февраля 2015
Ответ дляТень льва
надеюсь, что перепутали с учениями...ооооооочень надеюсь
тут уже пишуть
Мыкила Янович• 05 февраля 2015
кто-то из АТО вернулся с трофеем. 2 недели назад в Киеве на Троещине тоже взорвалась
Україна понад усе!• 05 февраля 2015
Ответ дляКто крайний?
+100 какой то герой приехал с гостинцем
Удалено администрацией...
НеКонец-Света• 05 февраля 2015
Ответ дляТетя из министерства
Удалено администрацией...
капец вы больная на всю голову
Кто крайний?• 05 февраля 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
жалоба вам! за быдло!
Мыкила Янович• 05 февраля 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
интересно, как кто-то с ДНР не умея говорить с местноым акцентом по-украински, мог пролезть незамеченным в ивано-Франковске, не привлекая внимание окрущающих?
вы хоть головой думайте
Тетя из министерства• 05 февраля 2015
Ответ дляКто крайний?
жалоба вам! за быдло!
Согласна за жалобу - это НЕ быдло.
Это МУТАНТЫ .Их даже в ад не возьмут.