nata_bmart• 08 февраля 2015

допомога в купівлі бенеттон в києві

дівчата-киянки, хто може допомогти в бенеттон на хрещатику шапку та рукавиці?
Ira_Irina• 08 февраля 2015
Именно на крещатике? Завтра могу быть в бенеттоне в дрим тауне
автор nata_bmart • 08 февраля 2015
та ні( чоловік сьогодні поїхав в київ, допомогав другу картини везти, потім поки чекали машину назад, зайшли в бенеттон, побачив собі шапку та рукавиці, 129 та 99 грн. щерсть, а як на зло, забув і гроші і всі картки. і друг теж((
роззяви))
автор nata_bmart • 08 февраля 2015
Ответ дляIra_Irina
хоча може і в дрім тауні теж вони будуть)) ви коли там будете?