Девочки подскажите,какую работу можно выполнять на дому во время беременности и после родов, чтобы получать доп. доход. Уже нет сил валять дурака.
annetta888• 13 февраля 2015
я на адвего за 4 дня заработала 6 долларов только лайками, репостами и комментами
сейчас пытаюсь вывести деньги и разобраться, что к чему, чтобы на других сайтах тоже пробовать
Варіантів безліч!А ще - щодня по кілька разів тут створюють такі теми, люди вже відповідей понаписували - книгу можна видавати :)
Популярне - продажі. Але з дітьми не знаю, наскільки легко Вам буде мотатись на Нову пошту. Дуже популярне, без цієї відповіді на питання заробітку вдома не обходиться жодна тема - це адвего. Але це не єдина біржа, де пишуть тексти. Просто вона дуже популярна. Тексти можна писати навіть за межами бірж і отримувати гроші одразу на картку приват-банка, наприклад (так, це реальність). Варіанти ще є - різні хенд-мейди, в’язання, пошиття одягу, але купують речі, які дійсно дуже професійно зроблені, на халтуру не ведуться. Пошиття м’яких іграшок! Важливо правильно запрезентувати Ваш товар. Якісні фото виробу грають величезну роль у бажанні покупця купувати.
Є ще такий заробіток, як тортики всякі, випічка.
Особисто я знайшла свій підробіток створенням сайтів, але це потрібно виділити час, щоб розбиратись хоча б в мінімумі цього процесу. Успіхів!
Можете попробовать просматривать платную рекламу, по началу заработок небольшой, но там есть большая перспектива
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12454138.html
elena_dress• 17 февраля 2015
Попробуйте тут:
Это моя реф. ссылка, если зарегистрируетесь по ней, и мне будет доп. бонус, и для Вас возможность зарабатывать.
Я относительно недавно там, пишу отзывы. Пока написала только несколько, но денежка потихоньку капает. Просто в последнее время нет совсем свободного время и возможности посидеть за отзывами. А так думаю пошло бы быстрее)) Девочки пишут, что зарабатывают по разному, но каких-то 500-600 грн. в месяц есть, хоть и не так много, но очень приятно. Писать можно обо всем, а если добавлять свои фото - то оплата намного выше. Попробуйте, напишите пару отзывов, увидите сами.