Жертва интернета• 19 февраля 2015
Розчарована в лікарях.
Донечка вже 2дні хворіє грипом і ще й мене(як на зло) вночі заболів живіт.Біль була настільки нестерпна,що я все таки зранку вирішила їхати в жіночу консультацію на обстеження.Черга була приблизно 5 чоловік(але окрім тих 5 ще декілька пройшли без черги).Я чесно чекала своєї черги хоча біль не вщухала а навпаки ставала ще гострішою.І тут я починаю відчувати що мені починає темніти в очах,я попросила жінку яка була переді мною пропустити мене,вона бачила що мені погано тому погодилась.Я заходжу в кабінет і тут лікар мені каже,що у неї нарада і вона не вірить що мені погано бо якби мені було погано то я б не могла навіть сидіти.Оглядаючи теж "співала ту ж саму пісню",що я здорова і прийшла забирати її час і відкрито хамити(і це людина як займає керівну посаду!).Врешті решт сказала -Дочекайся лікаря УЗД,він через 2год.прийде і може він щось побачить бо я нічого не бачу.Я поїхала додому(тому що дитина залишилас з сестрою і переживала)..Коли я через 2год.повернулась лікаря УЗД звісно на роботі не було,а медсестра сказала,що може мене записати на квітень бо у них черга.Тоді моє терпіння вже луснуло,для чого я поверталась щоб записатись на квітень?Я пішла до лікарки і виказала,все і про її хамське ставлення до людей,і для чого мені декілька годин чекати лікаря,якщо він прийме мене у квітні,і чи вона гарантує що я доживу до квітня з такими нападами болю?Одним словом через 1,5год з´явився лікар УЗД,якому наплювати що чекали на нього вагітні жінки а деякі відпросились з роботи,і найцікавіше що усі вони йшли за гроші.А по запису не було жодної людини.Отак у нас медицина.Осад залишився неприємний,хоча мене все ж таки прийняли.Людина може померти в коридорі і ніхто цього навіть не помітить!Чому люди перестають бути людьм невідомо.
Цвиринь• 19 февраля 2015
Ответ дляСумка с непогодой
)))), в таких случаях я представляюсь, или звонок другу, а концы везде найти можно)))).
Та противно. Все ж хочется по честному.....Но блин наступает минутка,когда забрало уже упало и ... все - кранты системе. И ты ,как славный Дон Кихот.... Плохо ,что много честных книг читала в детстве.
Железный коготь• 19 февраля 2015
вчора з дитиною пішла до педіатра, наш участковий працює до 14.00год, а ми прийшли десь в 15.00-15.20год, в дитини почався сильний кашель,заходимо до педіатра, який сидить на прийомі для хворих дітей, кажу так і так, послухайте і що нам робити, як лікуватись, а та зараза мені у відповідь- у вас є свій педіатр,чекайте до завтра,він вас завтра огляне, я маю повне право вам відмовити і я не хочу оглядати дитину не з свого учаска!!!!!
от і лікарі називається!!!
Жертва интернета
• 20 февраля 2015
Ответ дляЖелезный коготь
от і лікарі називається!!!
Це вже у нас звично.Треба їхати на другий кінець міста,бо приймають лише людей з свого участку і то з трудом.У мене таке враження,що лікарі у поліклініках лише даремно сидять і чекають поки закінчиться їх робочий день.Практика ’0’,знань ’0’,пацієнтів’0’,проте гонор зашкалює.Ганьба таким лікарям!
Жертва интернета
• 20 февраля 2015
Доречі сьогодні робила повторне УЗД в приватній лікарні.Результат-гострий цистит і киста яїчника.Ледве стрималась щоб не кинути той результат тій горе-лікарці на стіл,яка горло дерла,що я цілком здорова,чи то може киста сьогодні з´явилась?
Чики-брык• 20 февраля 2015
Ответ дляЖертва интернета
Який день циклу? Який розмір? А цистит не могли на УЗД побачити, не видумуйте.Хіба що там уже глибоко запущений процес, тоді він для Вас давно не був би секретом.
Так що ви, ймовірно, ще й на УЗІ-ста шарлатана нарвались.
А кіста, відкрию ВАм секрет, могла й ’вчора’ з’явитись, а завтра може зникнути
Жирафовое варьенье• 20 февраля 2015
Ответ дляУх ты какая Я
Только честно, не грызет внутри?
Ні. Напевно хтось її не схотів врятувати як і вона колись. Життя - бумеранг.
Чики-брык• 20 февраля 2015
Ответ дляЖирафовое варьенье
Знаєте, що бумеранг, а бажаєте іншим зла...
Жертва интернета
• 21 февраля 2015
Ответ дляЧики-брык
Ви в своєму розумі?Зараз на УЗД легко визначають цистит.Яка різниця був у мене цистит раніше чи не було,киста з´явилась чи зникне?Це не має ніякого відношення до халатного відношення лікарів до пацієнта.Сумніваюсь що та киста з´явилась вчора,поболить і зникне завтра щось ви очевидно фантазуєте і ваші секрети прибережіть для наївних які нічого не тямлять в медицині.