Жертва интернета• 19 февраля 2015

Розчарована в лікарях.

Донечка вже 2дні хворіє грипом і ще й мене(як на зло) вночі заболів живіт.Біль була настільки нестерпна,що я все таки зранку вирішила їхати в жіночу консультацію на обстеження.Черга була приблизно 5 чоловік(але окрім тих 5 ще декілька пройшли без черги).Я чесно чекала своєї черги хоча біль не вщухала а навпаки ставала ще гострішою.І тут я починаю відчувати що мені починає темніти в очах,я попросила жінку яка була переді мною пропустити мене,вона бачила що мені погано тому погодилась.Я заходжу в кабінет і тут лікар мені каже,що у неї нарада і вона не вірить що мені погано бо якби мені було погано то я б не могла навіть сидіти.Оглядаючи теж "співала ту ж саму пісню",що я здорова і прийшла забирати її час і відкрито хамити(і це людина як займає керівну посаду!).Врешті решт сказала -Дочекайся лікаря УЗД,він через 2год.прийде і може він щось побачить бо я нічого не бачу.Я поїхала додому(тому що дитина залишилас з сестрою і переживала)..Коли я через 2год.повернулась лікаря УЗД звісно на роботі не було,а медсестра сказала,що може мене записати на квітень бо у них черга.Тоді моє терпіння вже луснуло,для чого я поверталась щоб записатись на квітень?Я пішла до лікарки і виказала,все і про її хамське ставлення до людей,і для чого мені декілька годин чекати лікаря,якщо він прийме мене у квітні,і чи вона гарантує що я доживу до квітня з такими нападами болю?Одним словом через 1,5год з´явився лікар УЗД,якому наплювати що чекали на нього вагітні жінки а деякі відпросились з роботи,і найцікавіше що усі вони йшли за гроші.А по запису не було жодної людини.Отак у нас медицина.Осад залишився неприємний,хоча мене все ж таки прийняли.Людина може померти в коридорі і ніхто цього навіть не помітить!Чому люди перестають бути людьм невідомо.
Крошка Енот• 19 февраля 2015
что с вами было в итоге? нашли причину?

УлыбАчка• 19 февраля 2015

Вот и не занимайся самолечением с такими ДОКТОРАМИ....
Сорока-ворона• 19 февраля 2015
Главное, чтобы диагноз установили правильный и лечение
Та легко!• 19 февраля 2015
Просто врачи уже полностью чувствуют себя безнаказанными и без денег ничего не делают
Гага Газу• 19 февраля 2015
Ой, я давно вже йду відразу на платні обстеження сама, а потім якщо щось не так з аналізами чи УЗІ, то до лікаря. ’Допоможи собі сам’ - ось така в нас медицина(((
Зяблик протестант• 19 февраля 2015
жаловаться вышестоящему руководству. вот по-этому и живем плохо, что молчим и терпим.
Доктор Хаос• 19 февраля 2015
автор если так болит вызыайте скорую!!
Чукча Мукча• 19 февраля 2015
а я разочарована в пациентах, почему вы считаете что врач должен и обязан? почему вы ногами двери открываете? хамите? требуете внимания когда прием окончен, почему вы думаете что врач должен смотреть пациентов в любое время даже если не приема? и т.д.
tereza000• 19 февраля 2015
Ответ дляДоктор Хаос
автор если так болит вызыайте скорую!!
а в скорой не такие?

автор Жертва интернета • 19 февраля 2015
Ответ дляСорока-ворона
Ні,вердикт лікарів я цілком ’здорова’!Завтра поїду в іншу лікарню.
Ух ты какая Я• 19 февраля 2015
Да бывают и такие. Но вы с болью идете без очереди, запомните это.
Tasha.Kasya• 19 февраля 2015
Да, Автор, увы, какие зарплаты-такое и отношение...
Доктор Хаос• 19 февраля 2015
Ответ дляtereza000
а в скорой не такие?
нет! привезут в больницу если нужно!в приемном покое возьмут анализы и осмотрит врач и хирург в том числе!может не гинекология вовсе????
Не куру• 19 февраля 2015
Вот поэтому я хочу в частную клинику, так эти же доктора не всегда хорошие, но зато без очереди, отношение получше, и самое главное без унижения! И дороже не всегда намного !
Ух ты какая Я• 19 февраля 2015
Ответ дляЖертва интернета
Так может у вас не гинекология? Боли остались?
tereza000• 19 февраля 2015
Ответ дляДоктор Хаос
опять таки, что нужно врача ждать.
и не всегда скорая приезжает.
все зависит от смены.
Доктор Хаос• 19 февраля 2015
Ответ дляtereza000
опять таки, что нужно врача ждать.
и не всегда скорая приезжает.
все зависит от смены.
острая нестерпимая боль в животе скорая приедет и вызов примет!!
гражданинГрубиян• 19 февраля 2015
попробуйте позвонить в минздрав.
Сволочи просто!
у нас был сучай, у знакомых
это маленькое пгт, 31декабря ребеку маленькому стало плохо, пришли в больницу ,а они говорят ой вы так не вовремя приходите 2 числа,сейчас всем не до вас. так папа ребенка позвонил в прокуратуру, ну у папы там связи. И что вы думаете все врачи срочно съехались ив очереди стояли и дежурили возле этого ребенка и все забыли про новый год.
получаетяс еслиу тебе нет денег и связей хоть загнись, никому мы не надо.
tereza000• 19 февраля 2015
Ответ дляДоктор Хаос
если есть бензин(

Не куру• 19 февраля 2015
Ответ дляTasha.Kasya
какие зарплаты? Где вы видели , что врачи живут на зп? Недавно дедушке Непали операцию в институте Амосова, то могу вам сказать, что нам это обошлось в 50 000, 00 грн- это хорошо, что еще не было курса за 20, а то они зажравшиеся начали уже суммы в долларах оглашать!!!
tereza000• 19 февраля 2015
Ответ дляTasha.Kasya
хм... а кто их заставляет идти на такую работу?
они и так поборы такие гребут... что уже стыд потеряли.
Чики-брык• 19 февраля 2015
Гострий біль в животі - привід викликати швидку і їхати в хірургію.
А в ЖК ходять планово або за домовленістю. А ці планерки - вони завжди на чийсь час прийому випадають, що зробиш. Це не виправдовує спізнення лікаря УЗД, звичайно, але симулянтів серед пацієнтів теж немало, які придумують собі страшні муки, щоб їх швидше прийняли без черги, під будь-яким кабінетом. Так що і пацієнти вправно забивають гвіздочки у відношення лікаря до пацієнта.
Не куру• 19 февраля 2015
Ответ длягражданинГрубиян
попробуйте позвонить в минздрав.
Сволочи просто!
у нас был сучай, у знакомых
есть горячая линия Минздрава, там можно решить вопросы и без связей !!! Просто нервы потрепаются:( но на место всех поставят!
Жирафовое варьенье• 19 февраля 2015
В мене дитина на руках чуть не знепритомніла. Теж без черги пропустили. Донечка (4роки) зблідла, її голова лежала на моєму плечі. А лікар узяла картку, роздратовано гортала і нарешті сказала, що МИ НЕ ЇЇ ДІЛЬНИЦЯ і що як так погано - треба швидку викликати. Але швидка через годину приїде, а поліклініка через дорогу. Я сказала лікарю, щоб вона здозла! І вийшла у коридор шукати завідувачку. Все це з дитиною на руках. Прибігла завідувачка, направила здати аналізи в лабораторію негайно. В кінечному ітозі дитину врятували, а я ще довго пам´ятала, що педіатр нас не прийняла, бо не та дільниця. Я хотіла писати на неї скарги скрізь, де тільки можна! Але через де-який час та лікарка померла.
Сумка с непогодой• 19 февраля 2015
Ответ дляЖертва интернета
может у вас овуляторный синдром? Я от боли пару раз в метро созн теряла, пока дни не посчитала)))).
Майданщица• 19 февраля 2015
надо было вызвать неотложку
Не куру• 19 февраля 2015
Ответ дляtereza000
беда какие зп, у нас участковая на участке( соседки рассказывают, мы обслуживаемся в добробуте), что пройдя на вызов, топчется перед дверью пока ей 100 грн не дашь, а сейчас говорят подняла тарифы до 200 !
tereza000• 19 февраля 2015
Ответ дляНе куру
вот-вот. да еще так делают операции, что через время повторно нужно оперироваться.
Ответ дляЧукча Мукча
По-перше тому що лікар давав клятву Гіппократа(де години прийому не встановлювались)!По-друге-лікарі працюють в державних установах(доречі які живуть з наших податків)і поводяться так наче приходять хворі до них додому а не в державний заклад.По-третє лікарі собі скорочують години прийому самотужки(але ж від оплати за ці години не відмовляється ніхто!),по-четверте-люди які працюють в такій свері,повинні мати повагу до будь-якої людини незважаючи на її платоспроможність.’Солдат спит время идет’-це про наших ’старанних’ лікарів.(не усіх звісно але 90%) бо їх можна побачити всюди лише не в кабінеті під яким чекають люди!І вони щиро вірять у свою безнаказаність.Краще ті податки що я сплачую на медицину оплачу приватному лікарю,а не тому хто забув що він працює в лікарні а не на фермі.
Мусик Пусик• 19 февраля 2015
Ответ дляЧукча Мукча
Врач должен и обязан лечить, и предмет такой изучается -медицинская этика,( я так понимаю Вам это не знакомо, погуглите-почитайте)))) а как денюжки давать да и побольше - так пациент ОБЯЗАН )))) Я когда то сидела в детской поликлинике - а две докторши выясняли между собой отношения в кабинете -ВО ВРЕМЯ ПРИЕМА..)))ото был цырк. Киев, Северная 4, глазной кабинет, 4 этаж.)))