Калёва Замалёва• 22 февраля 2015

Перешить костюм реально?

Робота й посада зобов"язує ходити в костюмах. Минулого року купила 2, а за рік вдалося схуднути на розмір-півтора. Здавалося б треба радіти. Але з одягом і з теперішніми цінами виявилося, що це халепа. На роботу і далі в чомусь треба ходити, костюми ці тепер як з чужого плеча, носити не можу, продати не можу(((. Стан у них без перебільшення ідеальний, жодних слідів носіння, одягла по декілька разів, ще минулої весни вони коштували 800-900, тепер не можу продати навіть 300.
Чи можна якось перешити? Все ж таки це буде дешевше, ніж купувати нові, особливо зараз... Може хтось порадить кравця, ательє, де виконують такі замовлення....
Воленс-неволенс• 22 февраля 2015
І мені треба. Купила на цьому сайті - завеликим виявися -нема куда діти. А приймати-міняти продавець категорично не хоче.
sana503princess• 22 февраля 2015
Звичайно перешийте!) я навiть у секондi iнодi не можу пройти мимо якоїcь класної речi не мого розмiру, беру, бо знаю, що моя кравчиня перешиє!)) а якщо продасте за 300 - собi такої якостi вже не купите! Якби був Кривий Рiг - порадила б куди звернутися)
автор Калёва Замалёва • 22 февраля 2015
Ответ дляsana503princess
дякую, розумом розумію, що продавати невигідно, тим паче, що костюми пасують і подобаються, але не знаю, куди звернутися з таким проханням. Але Ви мене обнадіяли )))
sana503princess• 22 февраля 2015
Шукайте гарну кравчиню) й бажано вдома, не в ателье, з нормальними цiнами)