elvira_2012
Рейтинг: 2.64 (100%)
Статус: життя прекрасне ти тільки посміхнись
Откуда: івано-франківськ
Wed Dec 05, 2012 10:56
привіт дівчата вибачте ,що не відповідала,була у дома в підопічної Люби,,вона в лікарні з дітьми,я сиділа з трійнятами.
Роза(мама) звонила в Київ,до провесора який лікував Алінку,він відмовився,сказав,що вже нічим не зможе допомогти(у Алінки після капання здоров*я покращується,а потім рамтово за 5хв гемоглобін паде до 10,і вони незнають в чому причина). Аналізи не підтвердили саморозкладання печінки,і лікарка у Івано-франківську теж незнає ,як лікувати дитину (каже що тільки може капати гормони,але цеж не лікування!)
У Львові повідомили що є професорка ,яка готова взятися за лікування,та поставити правельний діагноз,але потрібно заново здавати всі аналізи (5500грн),і лікування ,проїзд,проживання десь біля 9000грн
А скажіть де можна знайти волентерів ,щоб допомогли Алінці.(їй дали 1групу інвалідності,мама оформляє документи)
За кордон не зверталися,я не знаю куди,та і Роза тим більше не знає,а гроші???,тут у Львів -15000грн,а за кордон
Добавлено спустя 18 минут 34 секунды:
дівчата підкажіть ще як можна зробити,яндекс кошельок та все інше,читаю в других оголошеннях,а не знаю як це зробити