Я все еще верю,что Роза нормальная дамочка,но Вера,кроме того что Любу придумала,еще и о аборте своем завралась, в темке про аборты она сама написала
elvira_2012
17007 июля 2012 в 00:15
перед тим як рішитися на цей крок, зробіть УЗД ви побачите ваше маленьке дитятко, воно хоть клітиночка , але вже жива і частинка вас, подумайте будь-ласка добре.
я також 3 роки тому на 8 тижні зробила аборт, причини(маленька дитинка , тато інвалід)але я тоді не мала с ким поговорити ,і порадитись, і зараз дужее жалію ,я передивилася відео про те як це роблять, це вбивство!!!.
мені в ночі сниться моє дитятко ,тягне ручки ,плаче а я нічого не можу змінити.
можливо тут хтось буде протів того ,що я писала, але я хочу вас застережити не всі переносять добре, і ви потім можите собі цього не простити, але буде пізно і нічого на зад не повернеш, звяжіться зі мною поговоримо, будь-ласка!!
А на форуме Алины написала
нічого страшного Тимаша,я не збиралась когось обманювати,я вирішила займатися благодійністю тому що (4 роки назад зробила аборт,жалію дуже,але вже пізно,і от я вирішила взяти під опуку дітей яким я зможу допомогти),це Максимко (я віртуальна мама),Роза мама Алінки з якою ви вже знайомі,таЛюба мама 6 дітей(хлопчик 6 років,двійнята 1,7місяців,та трійнята півтора місяця,я навіть хресною стала,вона хотіла зробити аборт,але все ок у неї темка є на цю темуhttp://sovet.kidstaff.com.ua/question-8576