Форточка• 26 февраля 2015

Як українці жартують зі свого раптового зубожіння

На обвал української національної валюти українці відповіли не лише панічним скуповуванням цукру та гречки, але й саркастичними жартами

Так, у Київі вже заплановано "Перший всеукраїнський фестиваль паніки та істерики "На дні". Організатори запевняють, що це ніякий не жарт. Вони навіть створили сторінку у "Фейсбуці", де всі охочі можуть продемонструвати свою кмітливість, дотепність і вміння виживати в цей непростий для всіх нас час.

У програмі заявлено:
психологічний майстер-клас з прийняття та примирення з цифрами на табло обмінників;
- "дегустація" запахів різних сортів бензину;
- депресивний хіп-хоп від фінансових аналітиків;
- виступ поета-істерика з циклом панічних фонограм;
- воркшоп "Як рвати на собі волосся і битися в істериці без травм";
- йога-практики "Медитативне прийняття зарплати в гривні".
Депресивних відвідувачів тішитимуть безкоштовним пранням целофанових пакетів, колективним розпиванням заспокійливих крапель та репетицією посадки картоплі.

В мережі громадяни вже пропонують свої лоти і майстер-класи

http://espreso.tv/article/2015/02/26/vpered__nisch...
Однозначная• 26 февраля 2015
ідіоти, що ще сказати.

долой_лама• 26 февраля 2015
Маразм!!!
Физрукая• 26 февраля 2015
http://www.litsa.com.ua/show/a/20618
Юпитерная• 26 февраля 2015
Читаа как раз на ФБ. Оптмистично, настроение идёт вверх)))
Веснушка• 26 февраля 2015
Любую новость можно преподнести, как угодно. На странице в фейсбук я не заметила язвительности, депрессняка и издевательства, которыми веет от вашего пресс-релиза от эспрессо. Можно действительно собраться всем вместе и посмеяться, сняв стресс, а можно бесконечно заламывать руки и кусать губы, вспоминая доллар по 8 и трамвай по 1,50.
Мелочунь• 26 февраля 2015
Прикольно, давно пора :)
Задолбала уже эта паника.
Мао_Мяо• 26 февраля 2015
Осторожная• 26 февраля 2015
Деловитая• 26 февраля 2015
сміємось - одже не здаємось

ПесиКот• 26 февраля 2015
Супер))
Царевна в уггах• 26 февраля 2015
прикольно, очень понравилось