Любви вам!• 14 марта 2015

хочу купити мультіварку -скороварку підскажіть всі за і проти

в мене є вже мультіварка але я думаю придбати ще скороварку щоб готувати швидше і хай буде 2 щоб в одній перше а вдругій другі страви готував.хто має дві підскажіть купляти чи ні?
Мама Карло• 14 марта 2015
у меня мультиварка скороварка очень довольна
Тень льва• 14 марта 2015
проти нові ціни на електрику і старі проводки в будинках)))
Robotusik• 14 марта 2015
очень довольна, насчет электричества - я думала, тянуть будет больше
автор Любви вам! • 14 марта 2015
які переваги в скороварці підскажіть і чи потрібно іх дві.у мене сімя 6 чоловік
mamaМия• 14 марта 2015
Я без неї як без рук! Моя помічничка))
В шоколаде• 14 марта 2015
Я не понимала пока не купили свекрови на 8 марта,живём вместе и я пару раз приготовила в ней,хочу себе так как эта ей для дачи нужна газ дорогой,но у неё простенькая без скороварки, какую бы себе купить бюджетную до 2000 посоветуйте.спасибо!
Копирайторша• 14 марта 2015
Ответ дляВ шоколаде
Я себе хочу Редмонд М110- у моей кумы такая, она в восторге, хотя перепробовала не одну. Можно ее найти за 2080 грн сейчас (буду у мужа на д/р просить ))