ТигрЛьвович• 17 марта 2015

Наложним ні, зустрітись ні- це мошенник на Кідстафі????

Знайшла взуття ,але автор оголошення наложним не відправляє ,зустіртись не хоче...Невже на Кідстафі новий аферист дівчата ,як перевірити ?
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12879182.html
Notada• 17 марта 2015
Ответ для031278
А что за мода пошла под анонимом называть кого-то мошенником? Хоть в открытую это делайте! А то себя прячете, а кого-то обсуждаете.....
+1000% пора уже вводить правило обвинять только в открытой форме! А то ссылку дают и за спиной обсуждают!
по теме: продавец может тут только начала продавать, а на других площадках уже много лет продает и надоело ему стоять на ’самовывозах’ стоять по 30-40 минут, а про наложкку Новой почты я вообще молчу! предоплата 60-100 грн многих не устраивает, а после таких покатушек и смысла нет продавать. Ну и еще самое банальное - тапки эти много места не занимают полежат и продадутся если не тут, то на сландо или в какой-то соцсети. ИМХО

автор ТигрЛьвович • 17 марта 2015
Ответ дляДобротная
а у неї в наявності тільки одна пара взуття? якщо так, то можна, наприклад, щоб за день у неї начебто захотіли купити ці шкари декілька чоловік... і якщо вона всім згодна продати цю одну пару взуття, то точно мошенниця і тоді вже можна підключати адмінів..
а давайте перевіримо,я згідна)Я хотіла 38 розмір ,напишіть ще хтось візьмео карту і тоді будемо знати
автор ТигрЛьвович • 17 марта 2015
Ответ дляNotada
Не починайте Це моє право анонім чи ні,суть розмови я написала
Katerina_Kram• 17 марта 2015
Ответ дляВеселуха Муха
Ну, фото ось звідси взято
http://shafa.ua/women/tufli/tanketka/28700-novye-y...
точно
Добротная• 17 марта 2015
Ответ дляТигрЛьвович
у вас є вайбер?я вам скину номера моб.і ссилки туди
так є, а можна вашу пошту, я туди скину, а то якось незручно тут залишати
автор ТигрЛьвович • 17 марта 2015
Ответ дляДобротная
а ну давайте без проблем
obocz@mail.ru
я вчора 15 відправок зробила з інста,ніяких торгів ,фото скинула у вайбер і все )
Одним словом більше там тепер ніж тут)
Добротная• 17 марта 2015
Ответ дляТигрЛьвович
а ну давайте без проблем
obocz@mail.ru
Одним словом більше там тепер ніж тут)
дякую, все- відправила)
круто)) тобто, Ви просто кидаєте фото і все? і зразу купляють? то це просто клад якийсь, цей інстаграм))

автор ТигрЛьвович • 17 марта 2015
Ответ дляДобротная
дякую, все- відправила)
там є в мене 3 комісіонки в підписниках,я кидаю фото опис і ціну ,просто якщо продам багато чогось можу подякувати комісіонці 5 грн або 10 ,залежить що продам.Так там продається значно швидше
asha1811• 17 марта 2015
классные тапочки!
автор ТигрЛьвович • 17 марта 2015
Ответ дляasha1811
классные тапочки!
кому класні кому лапті
asha1811• 17 марта 2015
мне нра
с бойфрендами их носить будет симпатично
Добротная• 17 марта 2015
Ответ дляТигрЛьвович
тоді Вам бажаю ще більших продажів))))))))