Капуста Маша• 22 марта 2015

А ну ка разумницы, подскажите, Эрозия....

Болит страшно живот до месячных, и в первые 2 дня, потом попускает, никогда такого не было, пошла к гинекологу, обнаружили эрозию, пропила антибиотик, через пару дней пойду прижигать, Но вопрос, это как то связано??? Эрозия влияет на месячные???
Фамильная фондюшница• 22 марта 2015
автор правильно робить, що піднімає цю тему. я вище писала про свій досвід з лікування ерозії. теж перед тим моніторила інтернет і консультувалася з різними лікарями... якби тоді більше потрапило мені на очі відгуків реальних людей, я б зовсім інакше вчинила. тому, автор питає - відповідайте по суті. а не володієте корисною інформацією з цього питання - не засмічуйте тему.

Фамильная фондюшница• 22 марта 2015
до речі, згадала. ерозію лікують аплікаціями масляного розчину хлорофіліпту (можна в інструкції прочитати). дивно, що лікарі не пропонують цей метод, бо він безпечний, 100% натуральний і дешевий. ці аплікації має лікар робити, самій, так розумію, вдома не вийде. тож треба знайти гінеколога, який погодиться витрачати на ці процедури час
ось тут можна прочитати, наприклад: http://pan-ta-pani.com/119707-hlorofilipt-maslyani...
може хтось лікував у такицй спосіб - було б цікаво почути відгук
автор Капуста Маша • 22 марта 2015
Ответ дляФамильная фондюшница
Спасибо вам огромное, сейчас почитаю