Пуки-куки• 23 марта 2015
де купити букети на поминальні дні?
Все подорожчало.ті що брали по 30, зараз по 80. Може десь є дешевше.шукала через гугл магазини,написано роздріб ,коли дзвониш,то роздріб це 1000 грн.може підкажете інтернет- магазини? Дякую.
Цветик-семицветик• 23 марта 2015
Напишите почту скину Вам фото. Брала оптом кое что осталось .отдам по оптовой цене
Пуки-куки
• 23 марта 2015
Ответ дляЦветик-семицветик
irina_lavrinenko@ukr.net
Скидайте,мама подивиться ввечері і відпишу.дякую.
Пуки-куки
• 23 марта 2015
Ответ дляБабулька
А тут на кідстаффі не дивились? багато хто продає
Знайшла тільки одну людину,то відгуки погані.
Напевно не правильно шукаю.Ви не знаєте,в якій категорії вони?
Пуки-куки
• 23 марта 2015
Ответ дляБабулька
в пошук спробуйте ввести ’искусственные цветы’
Дякую