Вечно недо...• 27 марта 2015

Як би поступили Ви? Напад молодиками на авто.

Постараюся коротко.
Вночі,на автомобіль налетіли спочатку трое,один з яких вдарив ногою по крилі автомобіля.Залишилась вмятина. В той час,в машині була я,і мій коханий.
Він, почав ловити хуліганів,після чого зав´язалася бійка.я викликала міліцію,яка прибула через 20-30 хв.
За цей час,до них підійшло ше чоловік 6-8. Один з них хотів забрати авто.другий провокував на бійку.
Я просто з одним іхнім "другом" знайшла контакт і утримувала провокаторів. Вони зізнались,що пили,і знаходяться під діею якогось"фену".

Побачивши автомобіль міліціі вони почали втікати . Міліція іх догнала, і навіть не привела до нас. Сказав,що вони просто стояли.Я висказала ім в очі,все. Яка структура гнила..і тд.

Протокол склали.

P.s.

Тілесні ушкодження у 2 молодиків. У коханого травмована рука.
муха в кедах• 27 марта 2015
не зрозуміла, так їх затримали чи ні?

автор Вечно недо... • 27 марта 2015
У мене стрес, вибачте за сумбур.
автор Вечно недо... • 27 марта 2015
Ответ длямуха в кедах
не зрозуміла, так їх затримали чи ні?
Ні.
автор Вечно недо... • 27 марта 2015
Я змогла впізнати одного з них. Дякуючи соц мережам. Я маю данні на 2х
муха в кедах• 27 марта 2015
Ответ дляВечно недо...
ви заяву написали? на підставі чого вам відмовили пригрозіть їм прокуратурою
Поумничка• 27 марта 2015
Если милиция...ничего не сделает пишите в прокуратуру на милицию....и поверьте результат будет...)))Удачи Вам и справедливости!!!!
Виктория1677• 27 марта 2015
у нас такая милиция что еще их надо охранять
автор Вечно недо... • 27 марта 2015
Ответ дляПоумничка
Дякую
СКИБИДЫШь• 27 марта 2015
я бы завела машину и уехалабросаться в одиночку на толпу угашенных наров не показатель ума