Аноним• 14 июля 2012

Питання про хлібопічку.

Я завжди готую усіляку випічку і тут мене зацікавила хлібопічка.Прочитала багато інформації,але для себе нічого не зрозуміла(((
У кого є хлібопічка і чи довольні  ви нею?Яка марка краща?І чи можна нею місити тісто на пироги?

Дякую усім!
sofiyka35• 23 июля 2012
Ответ дляLinusy
Спасибо за рецептик,обязательно попробую.А не знаете.что нужно сделать,что бы верхушка хорошо запекалась в хлебе?
В мене добре випікається. Просто вибираю функцію - ’сильно підсмажений’

автор Аноним • 24 июля 2012
дріжді якого виробника найкраще підходять для хлібопічки?
хлібопічка зле вимісила тісто.залишила по боках муку,чи буває у вас таке?
mysh• 24 июля 2012
я купляю дріжджі Еко, мука по бокам не лишається, тому шо слідкую за замісом
sofiyka35• 25 июля 2012
Багато хто хвалить дріжджі ’Саф момент’. Коли купила Х/П, то хотіла саме їх купити, та на той час в магазині не було. Купила ’Еко’, після того інших не використовую.
А те, що мука залишається по боках означає, що забагато даєте муки, або замало рідини. Спробуйте на наступний раз дати трохи менше муки і слідкуйте за замісом, якщо тісто буде дуже липнути до стінок можна потрошки досипати муку, або спробуйте інші рецепти