20 марта 2013

Підкажіть що означає підпис під аватаркою і ніком.

Дівчата,добрий вечір! Щойно відписувала в одній темі (вперше на Порадниці) і в мене під моїм ніком Анальгина в дужках написано (Трактор Вика)... Не розумію цього гумору, що це таке? Я собі точно такого імені не писала, звідки цей напис і як його видалити? Дякую!
bonia85 20 марта 2013
так ви не пишіть анонімно і будете просто анальгіна))
rufi 20 марта 2013
вы видите не только свой ник, но как зовут вашего анонима)))), под которым вы писали
автор Пасти Ла 20 марта 2013
О, дякую за відповідь, бо я не сподівалася такого))) І чого Трактор... кумедно!
автор Пасти Ла 20 марта 2013
і ще питання- Я тепер анонімно завжди буду Трактор Віка, чи щоразу інше ім’я буде?
bonia85 20 марта 2013
щоразу інше))
Медуза Горгона 20 марта 2013
Ответ дляАнальгина
і ще питання- Я тепер анонімно завжди буду Трактор Віка, чи щоразу інше ім’я буде?
Каждый раз по разному.Так что трактор вика это еще цветочки!
bonia85 20 марта 2013
просто так веселіше))) і можна прослідковувати відповіді одного і того ж аноніма)))
автор Пасти Ла 20 марта 2013
справді весело, а спочатку я аж понервувалася, думала що це хтось так поглузував собі з новенької)))
Мочалкин блюз 20 марта 2013
Можна у Вашу тему? Як аватарку змінити на Порадниці?
bonia85 20 марта 2013
аватарка в порадниці така як в проджавалці
Мочалкин блюз 20 марта 2013
Я ее просто поменяла в продавалке, и тут вчера, вроде, поменялась, а сегодня опять старая высвечивается
УраганнаЯ 20 марта 2013
Как по мне, Трактор Вика гораздо веселее изадорнее, чем Анальгина- как-то сразу о головной боли начинаешь думать)))
Белая и пушистая 20 марта 2013
Анальгина,спасибо-поржала!
Бабушка Бетман 20 марта 2013
Ответ дляБелая и пушистая
Анальгина,спасибо-поржала!
Просто до слез,не могла 5 минут рассказать,ржу не могу!!1
Дона Ко Ко 21 марта 2013
))))))
Кусочек Сыра 21 марта 2013
прикольно придумали спасибки