Дівчатка підкажіть будь-ласка який обрати розмір блузки фірми Next на такі параметри: ОГ - 103 см, ОТ - 80-81 см. Вагаюсь між 16 і 18 розмірами, так як по об'єму грудей виходить 18-й, а по талії і стегнах 16-й, а то й 14-й. Можливо хтось брав собі речі на такі ж параметри? Буду дуже вдячна за допомогу.
Ответ дляГолубая устрица
Да ну 18 , 12 єто 46 а 18 по ходу 54
В їхній розмірній карті на сайті написано, що 12-й відповідає європейському 40-му, а 18-й 46-му???
Рожки-да-ножки• 21 марта 2013
я маме беру 18 на наш 52, правда у нее грудь))) а себе беру 6, ношу хс
Голубая устрица• 21 марта 2013
Ответ дляLenusik-kukusik
ну считайте..
Ответ дляГолубая устрица
ну считайте..
Так суть не просто в тому, щоб порахувати по таблиці. Блузку хочу замовити мамі. Вона носить європейський розмір, або 42, або 44 при об´ємі грудей 103 см, що згідно таблиці next відповідає 46-му європейському (18 UK). От через то і думаю який замовляти. Чи дійсно розміри там відповідають параметрам в сантиметрах.
Ответ дляРожки-да-ножки
А якщо не секрет то який в мами ОГ, можливо я так зорієнтуюсь.
Ответ дляKlerun
Их таблицам не особо верьте. А размер вам надо 14-16.
Дякую)