Вероятненько• 30 апреля 2015

Как полюбить себя и принять себя, какая есть?

inysik1986• 30 апреля 2015
смотря какая вы???Может вы требуете перемен,так зачем принимать себя такой как вы есть?????
Лорка-хлорка• 30 апреля 2015
послушаю.
Кукусик• 30 апреля 2015
Ответ дляinysik1986
ні, приймати себе треба завжди такою, яка ти є, і любити себе треба такою, яка ти є. Праця над собою - то процес в паралельній площині. Якщо себе не любиш і не сприймаєш, то ніколи не змінишся - бо не буде заради кого. А так ти змінюєшся заради себе улюбленої - це правилна мотивація.
inysik1986• 30 апреля 2015
Ответ дляКукусик
любить и принимать,это разные вещи!!!я о любви к себе ничего не писала)))))
Лорка-хлорка• 30 апреля 2015
Ответ дляКукусик
то есть если любишь сея,то и меняться легче?
автор Вероятненько • 30 апреля 2015
Я стыжусь себя. Редко выхожу на улицу. Мне кажется все на меня смотрят
Кукусик• 30 апреля 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
100 пудів - перевірено на досвіді:)
inysik1986• 30 апреля 2015
Ответ дляВероятненько
так а что с вами не так???
Лорка-хлорка• 30 апреля 2015
Ответ дляКукусик
100 пудів - перевірено на досвіді:)
а вот если не урод,тело нормальное,не дура...но комплексы из детства,взращённые ещё с 1 класса,тогда что делать?
Кукусик• 30 апреля 2015
Автор, я думаю, треба пізнати свої сильні сторони. Наприклад, розум, почуття гумору, оптимізм, кулінарні здібності, красиві очі. А потім вже проаналізувати недоліки, викреслити те, що вже не зміниться, а над тим, що може змінитися - написати характеристики, які можуть замінити ці недоліки.
Наприклад, я дуже гнівлива - пишемо що треба натомість: стриманість, Пишемо як цього досягти: випрацювання звички 5 разі глибоко подихати перш, аніж відкрити рота і сказати свою думку, вивчити правильні фрази для вираження свого гніву, випрацювання звички виходити в іншу кімнату і побити подушку. І все в такому дусі.
Лорка-хлорка• 30 апреля 2015
Ответ дляВероятненько
мне тоже иногда так кажется,а ещё думаю,что обо мне люди думают.Вот пишу и самой смешно,а бывает накатит,и хожу как дура.
citywoman• 30 апреля 2015
Удалено администрацией...
Кукусик• 30 апреля 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
з комплексами працювати, звичайно складніше. Дивлячись що і як. Але загальний принцип такий: виділення конкретної травми, прощення того, хто наніс травму, прощення себе за те, що дозволила собі нанести травму і що жила з тою травмою довгий час, об’єктивний погляд на свій комплекс. Тобто не ’я не можу’, а ’у мене склалося враження, що я не можу, але насправді я можу, хоча це мене не зобов’язує це робити прямо зараз, мені для цього потрібен час’. Якщо спокійно до цього відноситися, не комплексувати від того, що у тебе комплекси:) (в нашому світі це чомусь стало якимось зазорним, хоча насправді для людини це нормально!), То проходить час і комплекси стають м’якшими.
Прикуси Язык• 30 апреля 2015
Ответ дляВероятненько
почему стыдитесь? может, Вы социофоб, боитесь общества?
Кукусик• 30 апреля 2015
Ответ дляinysik1986
прийняття - це частина любові.
Змиритися і прийняти - не одне й те саме.
Бритоножка• 30 апреля 2015
Читайте книги авторов-Луиза Хей, Ник Вуйчич,Далай Лама, очень помогает.
Бритоножка• 30 апреля 2015
Ответ дляВероятненько
Сестра, ищите путь к себе.Для начала понять почему это происходит.Причины думаю в детстве, у меня именно так.Узнаете врага в лицо,дальше начинаете бороться.Я боюсь общения-общаюсь больше,комплексую по поводу внешности-одеваюсь красиво выход в люди.Наступаю на горло своим комплексам,страхам и неуверенности.Преодолевая страх получаешь массу удовольствия.Чем больше вы себя загоняете в угол,закрываетесь в себе,тем больше будете страдать.Книги и вера мои помощники на этом пути, ну и семья конечно.
КондуктЕр тролейбуса• 30 апреля 2015
У каждого свой метод.
Если Вам кажется, что на Вас все смотрят, то, наверное, Вам не нравится, как вы выглядите. Работайте в этом направлении.
Natali6ka• 30 апреля 2015
Ответ дляВероятненько
Не перебільшуйте. Людям нема діла до вас, бо кожен думає так само як і ви, що всі дивляться на нього ))
inysik1986• 30 апреля 2015
Ответ дляКукусик
прийняття - це частина любові.
каждому свое,я лично так не считаю