Барабасиха• 02 мая 2015
Яка косметика по догляду краща, biotherm чи clarins?
Я вже більше року користуюсь clarins ( мені дуже підходить),хочу попробувати біотерм але незнаю чи варто... Хто пробував Біотерм? Що можете порекомендувати? І взагалі якщо порівняти то догляд якої фірми кращий?
АгатаХристя• 02 мая 2015
Мне очень нравится кларанс, ни на что менять не буду. Хоть и дорого, но своих денег стоит.
Барабасиха
• 02 мая 2015
Ответ дляАгатаХристя
Мені теж дуже подобається , тільки незнаю чи буде такий самий ефект якщо довго користуватися?
Барабасиха
• 02 мая 2015
Ответ дляlisiza35
Мне биотерм, но с возрастом на ланком перешла.
А що можете порекомендувати з біотерм для молодої шкіри?
Барабасиха
• 02 мая 2015
Ответ дляlisiza35
Я уже и не помню, у меня сухая кожа, брала аква софт, нон стоп. Фитнес брала дневной и ночной. Все тоники и смывки из этой серии
Дякую)
Барабасиха
• 02 мая 2015
Ответ дляАнонимус Я
порадьте якы дыйсно достойны засоби в clarins ?
Ой в мене багато чого було, найбільше сподобалась серія для сяючої шкіри) і ще масло лотоса
ЛисАпедная• 03 мая 2015
Ответ дляАнонимус Я
гоммаж