Волшебная палочка• 14 мая 2015
Бачущі дівчатка підкажіть де я поставила ці речі
я розумію.що люди гублять золото і т.п. цінності в квартирі а я от десь не знаю де загубила дві пачки вологих сереток дитячих і крем бюбхен для лиця дитячий...і вже всю хату перерила і ніде нема ні серветок ні крему...
якщо хто може-підкажіть будьласка де я це все поділа?
Margarita_1407• 14 мая 2015
как я вас понимаю) вторую неделю ищу трикотажные шапки) аж 4 штуки было и нет((((((
У кого такое было• 14 мая 2015
Ответ дляБулку Дай
в коляске
Первая мысль такая же была. Значит, точно или в коляске, или в сумке к ней.
Волшебная палочка
• 14 мая 2015
нема ні там ні там(((
кремом останній раз користувалась ще перед вербно неділею.потім були хрестини я прибирала..після прибираня не можу знайти крем.
серветки 2 упаковки купувала цієї неділі-їхала на празник-кинула в машину-в машині нема і вдома нема...
БЦАшка• 14 мая 2015
вірний спосіб щось знайти - сісти, заспокоїтися і почати повільно передивлятися в тих місцях, що вже 100 разів дивилася.
Анонимба• 14 мая 2015
Ответ дляMargarita_1407
Они не просто лежат, вы их во что то положили, ищите лучше:-)
Волшебная палочка
• 14 мая 2015
Ответ дляБЦАшка
я сьогодні веду пошуки вже абуть в пятий раз-пошуки крему.серветок-вдруге.
БЦАшка• 14 мая 2015
Ответ дляБоюсь признаться
краще купіть крем і серветки.
Мир Мир Мир!• 14 мая 2015
сейчас ’дивчатка’ с даром будут искать ваши салфетки....неужели,только меня вы бесите?
Анонимба• 14 мая 2015
Ответ дляСкорая помощь
А я ищу ключи уже больше недели,темку создавала никто не подсказал
Посмотрите в верхней одежде или в жекете.
Волшебная палочка
• 14 мая 2015
Ответ дляМир Мир Мир!
а якого ж тоді ви зайшли в цю тему?мене якщо дратуе якась тема я звідти просто виходжу і нікого не чіпаю.а ви ж мусити вставити свої 5 копійок.
Скорая помощь• 14 мая 2015
Ответ дляАнонимба
Спасибо!,по смотрю наверное уже 10 раз,а вдруг чюдо))