Aelita• 14 мая 2015

Шукаємо няню Київ, Позняки

Молода сім"я шукає няню з досвідом для двох дітей на довгий термін. Київ, Позняки.
Шукаємо турботливу та позитивну жінку, що стане частиною нашої родини на довгі роки.

Старшому сину майже 4 роки - ходить в садочок на цілий день, молодшому - 9 місяців.
Няня в першу чергу потрібна молодшій дитині!
Мама поки що не працює, тому няня зараз потрібна не на повний день. Десь приблизно с 10-ї години і до 4-ї (але можуть бути варіанти).
Але з осені є перспектива виходу на роботу на повний день і тоді графік роботи няні буде змінено, а платня збільшена. Також періодично за домовленістю няня може працювати на вихідних (оплата погодинно за подвійним тарифом).

ВИМОГИ - обов"язково (!) досвід роботи з дітками у родині та можливість почути реальні рекомендації щодо вашої роботи. Бажано - власні діти. Охайність, чистоплотність, порядність, стриманість, розуміння відповідальності, почуття такту, вміння тримати язика за зубами.

Вік - 35-55 років.
Обов"язки - в першу чергу займатися молодшою дитиною: гуляти з ним, годувати, вкладати спати, розвивати та розважати. У подальшому можливо потрібно буде також забирати старшого із садочка, гуляти з двома на вулиці, годувати вечерею.
Також підтримувати порядок у дитячій кімнаті, готувати дітям їжу.

Оплата - щомісяця, договірна (все залежить від Вашого досвіду, навичків та рекомендацій).

Пишіть особисті повідомлення або ж відмічайтеся у темі.
gerar• 14 мая 2015
А где на Позняках Вы живете?

Олененок• 14 мая 2015
здравствуйте. могу порекомендовать нашу бывшую няню, 51 год, очень энергичная, золотой человек. работала у нас с 5мес нашей доченьки до почти 4лет, еще и с младшей дочкой помогала. живет в Вишенках, маршруткой без проблем может на Позняки ездить. Советую от всей души, она уже 2 года у нас не работает, но мы созваниваемся, общаемся, она приходит в гости и т.д. Дети ее обожали! если интересно, могу в личку дать номер тел
автор Aelita • 14 мая 2015
Ответ дляgerar
А где на Позняках Вы живете?

Григоренка
автор Aelita • 14 мая 2015
Ответ дляОлененок

Спасибо, напишите телефон.
Витязь12• 14 мая 2015
У меня подруга работала няней. Правда ей всего 24 года, своих детей нет. Замужем. Но очень надежная и приятная девушка. Дети ее очень любят. Живет на Вербицкого. Давать телефон?
Витязь12• 14 мая 2015
Ответ дляОлененок

О, и я с Вишенок. Как ее зовут?
mar-mir• 14 мая 2015
Доброго дня, можу порекомендувати няню, яка працивала у нас 3 роки. Маємо двох дітей, 5 та 11 років. Доглядала більше за меншою, а старшу забирала зі школи. Порядна, відповідальна, з любов’ю ставилась до своїх обов’язків. Діти вже виросли і старша дитина забирає з садочку молошу. За віком їй десь 60, але вона енергійна (з дітьми в парку гуляла кожного дня до 3х годин), можу рекомендувати, як на мене, то няня ідеальна. Менша дитина часто запитує, а де моя бабуся, то ми інколи разом гуляємо. Якщо зацікавить, пишіть, дам рекомендацію, а взагалі можна просто з нею поспілкуватись. Проживає в районі Інсілвера, Позняки.

автор Aelita • 14 мая 2015
Ответ дляВитязь12

Спасибо, но нет. Я как-то брала молодую девушку няней - не то.
автор Aelita • 14 мая 2015
Ответ дляmar-mir

Доброго вечора! Давайте телефон, поспілкуємося.
mar-mir• 15 мая 2015
Ответ дляAelita

доброго вечора, поки даю мій тел 050 133 72 80 Олена, завтра до 12-ї не зможу відповісти, в інший час можете звонити