Здрасьтенька• 24 мая 2015

Худаючі і похудавші зайдіть будь-ласка

Прошу допомогти мені розібратись)))
щоб похудати найефективніше
ПП +
спорт +
режим не їсти перед сном +
багато води пити.

Стоїть питання в тому що ПП включає в себе правильно підібрану їжу 5-ти разову
але якщо невиходить по тих чи інших причинах їсти 5 раз в день то можна їсти 3 рази в день і надіятись що буде такий же результат???

і підкажіть щоб худати треба ПП а коли досягли потрібної ваги то переходите
на 3 разове чи залишаєтесь на 5 ти разовому?

Патриоточка• 24 мая 2015
если хотите оставаться в том же весе, ПП должно стать нормой вашей жизни
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Потрібно їсти свою норму калорій в день. Якщо хочете худати то їсти на 200кал. меньше. Норма вираховується залежно від віку і фіз нагрузки.
Тому, що можна перед сном і не їсти але за день зьїсти скільки))
А фізичні заняття рискорують метаболізм, також мьязева маса потребує більше енергії. Але без без харчування, як і харчування без спорту нічого!!!)
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ дляПатриоточка

розумію так але ПП можна зробити 3 разовим харчуванням?
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ длясама себе прекрасная

тобто спорт і харчування так?)
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

тобто спорт і харчування так?)

Так. тільки харчування свою норму)) якщо дозволили собі кусок торта а це в середньому 500калорій) то це вже третя частина норми))
Я після родів набрала 83кг було, зараз 66кг.
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ длясама себе прекрасная

молодець) а який ріст?
я собі тортики непозволяю)
а скільки раз в день харчуєтесь?
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

молодець) а який ріст?
я собі тортики непозволяю)
а скільки раз в день харчуєтесь?

164см до родів (це вже другі) було 58-60кг.
Харчуюсь 4-5раз. ну сніданок. потім в мене тренування, потім пью білок. обід в мене повноцінний ))) далі з 16-17 можу зьїсти фрукти і навіть щось солодке. Вечером мясо або просто кефір.
Я теж не позволяю, але як діти просять, та вже і мені хочеться))
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

молодець) а який ріст?
я собі тортики непозволяю)
а скільки раз в день харчуєтесь?

взагалі калорійнсть одного прийому їжі має бути 300-400калорій... Пью я багато 2л точно іноді і 2,5 це тільки води. чай пью без сахара. Ще дуже добре їсти зелень салат, петрушка укроп. це дійсно продукти від яких худають)) А ще в обід завжид намагаюсь їсти суп овочевий із селерою. Тоді до вечеора не так їсти хочеться)
Ще почитайте є така вправа вакуум для живота і талії дуже класна)
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ длясама себе прекрасная

164 66 кг тримаєте чи ще худаєте?
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ длясама себе прекрасная

читала що треніровку 2 год до і після їжі можна робити лише)
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
худаю ще. Ну в мене проблема опущені нирки і швидко не можна худати. А ще зверху вже все норм. а от бедра це моя проблема(( не хочуть худати. Ще і схильність, що ноги накачуються.
Кыся-брыся• 24 мая 2015
а вчем проблнема 5 разового питания?у вас 3 основных приема пищи и 2 перекуса(это может быть яблоко или любой фрукт и стакан кефира или йогурта)
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

Ну да. Я просто пишу, що після сніданку) Ну я за 1-1,5 снідаю. Мені нормально. А булок пью відразу після тренування, від нього не поправляють, а наваки потім не хочеться їсти. Ну я прсото хочу і мьїзеву масу набрати. Тому пью білок. До тренування і під час тренування пью всаа
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ дляКыся-брыся

я думала що це має ось так виглядати так мені писали дівчата:

09 00 1 ст воды
09 15 чай 2 кусочка чор.шок.
09 30 гречка 100гр салат з капусти з оірком і олією 100гр = 200гр
12 00 сирники з ізюмом 100гр + молоко = 200гр
14 00 уха з рибою і хлібом 250гр
16 00 мясо відварене 100гр + салат з капусти і помідора і часника, олії 100гр = 200гр
18 00 2 яйця + салат капусти 200гр
Вода около 2л.
Кыся-брыся• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

09 00 1 ст воды
09 15 чай 2 кусочка чор.шок.
14 00 уха з рибою і хлібом 250гр
18 00 2 яйця + салат капусти 200гр
Вода около 2л.
я уже много лет на пп и у меня все совсем иначе.
завтрак-каша+овощи/омлет+овощи + стакан сока
второй зпвтрак-творог с фруктами
обед-суп(любое жидкое)+салат
полдник-сухофрукты+кисломолочка
ужин-белок(мясо или рыба)+салат
за 2 часа до сна кисломолочка или чай мятный или липовый(смотря что хочется)
и вода 2-2,5 литра в день.
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

09 00 1 ст воды
09 15 чай 2 кусочка чор.шок.
14 00 уха з рибою і хлібом 250гр
18 00 2 яйця + салат капусти 200гр
Вода около 2л.

ну так цікаво)) взагалі чай не рекомендують пити на голодний шлунок. Краще випити два стакана води можна з лимоном 1. Сніданок має бути з 7-9 годин найкраще засвоюється. Мені б важко було їсти гречку на сніданок.. + салат. Краще вже сирники, і якийсь фрукт. Я роблю творожік і ситно і на сніданок корисно.
Перекус дійсно краще фрукти.А обід можна і кашу і суп... головне не багато. З 16-ти знову можна фрукти або навіть щось солодке без фанатизму, А вечермо уже мясо або білки самі. Жовтки не дуже корисні. Ну мені так дієтол рекомендувала. Не їсти за 3години до сну.... якщо там вечром хочеться то кефір можна пити.
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

09 00 1 ст воды
09 15 чай 2 кусочка чор.шок.
14 00 уха з рибою і хлібом 250гр
18 00 2 яйця + салат капусти 200гр
Вода около 2л.

загалом залежить ще коил у вас тренування буде. якщо зранку то потрібно вуглеводи обовязково та ж запіканка. А якщо вечером то одного білька буде мало, длят ренувань потрібна енергія
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ дляКыся-брыся
второй зпвтрак-творог с фруктами
обед-суп(любое жидкое)+салат
полдник-сухофрукты+кисломолочка
ужин-белок(мясо или рыба)+салат
и вода 2-2,5 литра в день.
дякую зрозуміла))
автор Здрасьтенька • 24 мая 2015
Ответ длясама себе прекрасная

спорт вечером) пробувала натощак то чуть ноги не натягнула
euhunter• 24 мая 2015
Если вы худеете, то цель частого питания - разогнать метаболизм и приучить организм сжигать еду быстрее и эффективнее. Поэтому 5-6 приемов еды и много воды. В 3 приема организм начнет запасать энергию - и добро пожаловать в плато.
Плюс вам необходим дефицит калорий (вы же посчитали необходимое для вас суточное количество калорий?) и правильное распределение КБЖУ в течение дня: утром основная углеводная нагрузка, вечером - белок и овощи.
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

на голодний можна тільки вправи для пресса, вауум, що я писала.
А так потрібно їсти) Ще дуже добре розгрузочні дня, раніш постійно робила раз в тиждень. Зараз з дітями вже важко)
oksana_mm• 24 мая 2015
Ответ дляКыся-брыся
второй зпвтрак-творог с фруктами
обед-суп(любое жидкое)+салат
полдник-сухофрукты+кисломолочка
ужин-белок(мясо или рыба)+салат
и вода 2-2,5 литра в день.
а суп без картошки?
euhunter• 24 мая 2015
Ответ дляЗдрасьтенька

ни в коем случае, не пугайте тренера обмороками!!!
вам, как неофиту, полезнее Лено миро почитать по тегам фитнес и питание, а не глупости слушать всякие.
Перед тренировкой нужны углеводы и стимулятор, например кофеин (чай, кофе, энергетический напиток) + сложные углеводы (чтобы дольше продержаться) + немного простых (чтобы сразу включиться).
После тренировки нужно закрыть анаболическое окно (как и чем - гугл), если вам нужны мышцы.
В течение 2х часов после тренировки есть и пить кофе нельзя - это самая активная фаза жиросжигания.
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляeuhunter

А чому не можна каву після тренування? Я думала на тиск впливає... я пила без цукру ну десь через годину 1,5. Так через пару неділь мені як стало погано після кави все попливло тиск піднявсь...
euhunter• 24 мая 2015
Ответ длясама себе прекрасная

http://miss-tramell.livejournal.com/437867.html
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
Ответ дляeuhunter

дякую незнала)
сама себе прекрасная• 24 мая 2015
не знала)
Кыся-брыся• 25 мая 2015
Ответ дляoksana_mm
а суп без картошки?
почему,могиу и с картошкой,если хочется,но не ежедневно 1-2 раза в неделю,чаще грибные или с фасолью.обычно овощной,но мясо я варю отдельно и потом готовое в овощной бульйон.не люблю жирнве наваристые супы.