Карта мордвы• 02 июня 2015

Мій чоловік риється на смітнику!?

На ринку у Львові є одна точка, в якій ми завжди купуємо чай. Останнім часом беремо мега-упаковку Alokozay, щоб трохи зекономити.

Продавець, який нас добре знає в лице, порадив нам: «Так як ви постійно купуєте той чай в нас, збирайте собі стрічечки з пачки. Коли буде акція – поміняєте собі їх на якісь призи». Так і робили: збирали їх і акуратно зберігали в скляній гарній баночці :).

День Ікс. Чоловік робив чергові покупки на ринку і побачив, що якраз проходить акція від цього виробника. Підійшов спитати у промоутера, які умови, і заодно взнати, чи можна обміняти ті стрічки, які лежать вдома.

Йому сказали, що не можна. Підійшла супервайзер - перепитав, чому. Безобідне таке питання, а відповідь…

Замість того, щоб культурно відшити мого чоловіка, ця пані (років 40-45) сказала фразу: «Откуда я знаю, что вы тут купили, а вдруг вы ленточки на мусорнике нашли?» (мова оригіналу). Чоловік був у шоці і перепитав, чи схожий він на бомжа, який риється в мусорнику, і сказав, що може доказати, що купує саме у цій торговій точці. Супервайзер з’їхала з теми і почала пояснювати, що акція тільки для нових клієнтів, тири-пири-тралі-валі.

АЛЕ… ДЕ Ж ЕТИКА!?

Я добре розумію, що супервайзер сказала, не подумавши. Але – хіба це професійно? Хіба можна отак говорити не те, що потенційним, а постійним (раз я збираю стрічки від пачки і надаю перевагу цій марці, хоча поряд сотня конкурентів) клієнтам виробника, який виплачує тобі ж зарплату?

Я, як потенційний супервайзер (колись мріяла стати ним 5-10 років тому), розумію, що потрібно було посміхнутися клієнту і попрацювати хвилинку над запереченням, сказати, що, нажаль, так, ця акція тільки для тих, хто «вже і зараз купив», і що, надіємось, компанія зробить якось акцію і для постійних клієнтів. Спокійно, виважено, не руйнуючи репутацію виробника...

Настрій зіпсовано... Не хочу більше Alokozay.
Я не такая• 02 июня 2015
Ответ дляalbana_ab

я би такого супервайзеру з рук не спустила

до того ж супервайзер - найнята людина. напишіть як мінімум у прес-службу Алокозай - там відреагують. не поздоровться не тільки їй, але й тому, хто її найняв (підрядник)

це я Вам як піарник раджу

автор Карта мордвы • 02 июня 2015
Ответ дляЯ не такая

Понимаю... просто досадно от такого поведения. Сама в торговле работаю. И когда приезжают проверки супервайзеров, так они ’на цыпочках ходят ’ , лишь бы выкладку расширила, и бОльшую долю дала.
Люди все разные, но так отвечать - это просто хамство.

Автор, Вы высказались, Вам полегчало))

Дякую, що ви мене розумієте!

І всім дівчаткам дякую, хто зрозумів, що я хотіла цим сказати.
Насправді просто неприємно.
Я не буду добиватись чийогось звільнення і т. п. Не знаю, що там за ситуація у людини.
Але виговорилась - легше :)
бумбэби• 02 июня 2015
Ответ дляЯ не такая

Сказали бы и на этом всё закончилось. Человек бы для себя урока не вынес. А вот когда после такого его работа может оказаться под угрозой - наука на всю жизнь

может, вы и правы
мне бы полегчало
albana_ab• 02 июня 2015
Ответ дляЯ не такая

100%!
Я не такая• 02 июня 2015
Ответ длябумбэби

может, вы и правы
мне бы полегчало

мне бы тоже, но я бы по хитрому сделала. Набрала бы представительсто с телефона прямо при ней ( на пачке должен быть указан телефон) и рассказала бы им всё, что думаю
albana_ab• 02 июня 2015
Ответ дляКарта мордвы

Дякую, що ви мене розумієте!

Насправді просто неприємно.
Але виговорилась - легше :)

ця людина на роботі, її найняли, вона веде себе непрофесійно, а Ви переживаєте за її ситуацію

поки такі будуть заробляти, інші - достойні - сидітимуть без роботи
автор Карта мордвы • 02 июня 2015
Ответ дляalbana_ab

Ваша правда...
Просто я не дуже люблю такі ситуації і в них колупатися(
Думаю, ще знайдеться управа на ту горе-супервайзершу.
Я не такая• 02 июня 2015
Ответ дляalbana_ab

albana_ab• 02 июня 2015
Ответ дляКарта мордвы

Ваша правда...

а що тут колупатися?

скопіювали свій пост і відправили на імейл на сайті

невже так важко?

а пожалітися - ну таке) несерйозне

rhonda• 02 июня 2015
оо, это очень серьезно все. У меня муж супервайзер, но он с промоутерами дела не имеет, только с торговыми. Работает в компании, которая производит соки-воды. И вот однажды одна бабуська (как в последствии оказалось, пьяничка) из подконтрольного мужу района позвонила на горячую линию и сказала, что она купила томатный сок и (внимание!!) он оказался слишком соленым. Что тут было!!! Мужу позвонили с главного офиса, дали ее номер телефона, он позвонил, договорился про встречу, и к бабуське поехала целая делегация, дабы ее облобызать, привезти ей еще соку (уже не такого соленого) и клятвенно пообещать исправится. А вы говорите... Если автор позвонит или напишет в главный офис, то как минимум штраф обеспечен.
Я не такая• 02 июня 2015
Ответ дляrhonda

и я о том же
автор Карта мордвы • 02 июня 2015
Ответ дляalbana_ab

а що тут колупатися?

невже так важко?

а пожалітися - ну таке) несерйозне

Була така ідея.
Я подумаю над цим.
rhonda• 02 июня 2015
Ответ дляКарта мордвы
Дівчатка,я не хочу роздувати скандал, в принципі... Мені не потрібні ’подарунки’ і т. п.

Тому спеціально ні назви ринку не писала, ні місця, де стояла промоутер.

Просто сама некомпетентність вбила... Як так можна?

І супервайзери ж дуже добру зарплату отримують, мусять бути якісь навички спілкування з людьми, мусять проходити тренінги і т. п. Принаймні мої супервайзери, коли я була промоутером, були лапочки - дуже привітні до клієнтів, навіть потенційних.

подозреваю, что Привокзальный
albana_ab• 02 июня 2015
Ответ дляrhonda

о, знакомая ситуация! у нас в компании - производитель мороженого и пельменей - тоже очень часто жаловались на качество продукции (типа порошок в мороженом), а когда им привозили ящик точно такого же мороженого в качестве моральной компенсации - гребли и не отказывались))) некоторые только таким и ’промышляли’
rhonda• 02 июня 2015
Ответ дляalbana_ab

не, там был одноразовый звонок, видно, скучно бабульке было
Диверсификация• 02 июня 2015
У моей свекрови в пачке макарон ’Макфа’ попались жучки, которые повсплывали во время варки(....Свекр написал им послание на сайте и приложил фото..К ним представитель явился по адресу, долго извинялся, и кучу товара в подарок привез...вот так вот...
Семен Семеныч• 02 июня 2015
У меня встречный вопрос: как вы ЭТО пьёте? Я как-то раз купила эту гыдоту, стоит уже полгода. Даже липтон лучше на вкус
бумбэби• 02 июня 2015
я звонила жаловалась, что в атб не хватает тележек и корзин в некоторые часы
ходишь, что дурная - в руках носишь, подходишь к охране - на что тебе отвечают, все корзины и тележки в зале
возле касс очереди за корзинками
нормально позвонила, представилась, сказала какой магазин - сказали решат проблему
корзин, может, больше не стало - но их более оперативно стали складывать у входа
Семен Семеныч• 02 июня 2015
Ответ дляalbana_ab

И почему я в детстве до этого не додумалась

albana_ab• 02 июня 2015
Ответ дляСемен Семеныч

Linsi• 02 июня 2015
конечно, это неприлично так отвечать, собирали-собирали и на тебе
позвоните на горячую линию.
кружкаЭсмарха• 02 июня 2015
Alokozay - на вкус не чай, а мелко порубленный веник. Решили сэкономить и в результате выкинули.
status-kvo• 02 июня 2015
Ответ дляСтеклянная мышь
Ви праві! Не можна бути такою нахабною! Супервайзер могла і вічливо пояснити що ця акція не для постійних клієнтів,ал в ніякому випадку не хамити!
обязательно письмо на фирму, с жалобой на представителя в вашем регионе. Хорошо бы с именем и фамилией этого работника.Таких людей надо ставить на место.
Вот вроде бы сайт http://www.alokozay.com/agc-network/UA

кстати,я сама недавно заметила,что во Львове всё больше и больше начинают хамить и в супермаркете и на рынке.
автор Карта мордвы • 02 июня 2015
Дівчата, я ще в глибшому шоці.

Розказав мені чоловік подробиці.

Виявляється, вона ще й відкрила всю ’підноготну’!

’Что вы думаете, если бы мы обменивали всем желающим, мы бы разорились. И тогда бы цена подарка была бы уже заложена в цену чая.’

Як можна таке розсекречувати?!

Коли чоловік спитав, чи він похожий на бомжа, який риється в смітнику, вона з´їхала і сказала, що ’Ну а что, это ж мусор, мы ж их выбрасываем’.

rhonda• 02 июня 2015
Ответ дляКарта мордвы
Дівчата, я ще в глибшому шоці.

Розказав мені чоловік подробиці.

Як можна таке розсекречувати?!

цена подарка и так УЖЕ заложена в цену чая, пусть не трындит. И да, они обязаны обменивать всем желающим с акционными ленточками. И пусть ее не волнует, кто при этом разорится. Она слишком мелкая сошка, чтоб об этом рассуждать.
автор Карта мордвы • 02 июня 2015
Ответ дляrhonda

Дякую. Я вже пишу представництву компанії.
Створю нову тему, якщо буде відповідь.
Я не такая• 02 июня 2015
Ответ дляКарта мордвы

Створю нову тему, якщо буде відповідь.