01 февраля в 18:26

Потрібна порада з приводу їжі і приготування

Дівчата, чи реально готувати раз на тиждень, на вихідних? Маю ідею купити десять контейнерів - на обід і вечерю на п´ять робочих днів, в неділю все приготувати, і потім діставати й розігрівати. Можливо на четвер, п´ятницю класти контейнери в заморозку? Які продукти краще готувати щоб вони на смак не були як г... Це все з метою щоб дисциплінувати себе якось і не переїдати увечері, бо в мене такий графік і розпорядок дня, що після роботи їм і йду на всякі активності в спортзал - йога, басейн, пілатес, і коли приходжу пізно, вже бажано б не їсти, але коли треба ставати і готувати на завтра, то не можу втриматись і їм. До спортзалу нема часу стояти готувати їжу на завтра. Підкажіть, чи має така ідея право на існування. Дякую.
Штора с кисточкой 01 февраля в 18:27
Котлеты, отбивные, запеченые куриные запчасти или любое запеченое мясо- это все спокойно храниться в заморозке
Шукаю трусики 01 февраля в 18:28
Можно. Но что это за еда будет? Первые 3 дня еще ладно, а на остальные 4 дня - блинчики 3 раза в день из морозилки?
Кудесница_с_пургеном 01 февраля в 18:28
Якщо вам ок таке їсти,чому ні ?
я не можу їсти розігріте мʼясо (крім відбивних) чи макарони/картоплю,краще вже просто бутерброд чи салат зʼїм
автор Поміркована думка 01 февраля в 18:29
Ответ дляШукаю трусики
Можно. Но что это за еда будет? Первые 3 дня еще ладно, а на остальные 4 дня - блинчики 3 раза в день из морозилки?
Я теж вагаюся. Але мені тільки на будні, тож не 4 а два. У вихідні я можу себе зайняти, десь піти на цілий день, поїсти в кафе. А в неділю ввечері все приготувати
автор Поміркована думка 01 февраля в 18:30
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Якщо вам ок таке їсти,чому ні ?
я не можу їсти розігріте мʼясо (крім відбивних) чи макарони/картоплю,краще вже просто бутерброд чи салат зʼїм
Та я теж не дуже чесно кажучи. Не люблю розігріте.
Завжди недо... 01 февраля в 18:30
Я готовлю на 2 дня, делю порцию на пополам и оставляю на завтра. Могу приготовить на 3 порции и разделить так. Но на больше не делала. завтрак, обед, ужин, перекус - 2 порции
Жена_КотораяСтена 01 февраля в 18:33
Рекомендую
https://www.youtube.com/@OlyaPinsUA
Копирайторша 01 февраля в 18:33
У Вас семья или Вы одна ?
Нервогенератор 01 февраля в 18:37
Ответ дляШукаю трусики
Можно. Но что это за еда будет? Первые 3 дня еще ладно, а на остальные 4 дня - блинчики 3 раза в день из морозилки?
І шо?
автор Поміркована думка 01 февраля в 18:38
Ответ дляКопирайторша
У Вас семья или Вы одна ?
Одна. Вибачте, думала з контексту це зрозуміло, то не зазначила. Так, 10 контейнерів невеликих на себе одну. По два на кожен будній день
автор Поміркована думка 01 февраля в 18:40
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Дякую
месяцкие 01 февраля в 18:46
Замораживала готовые тефтели, голубцы в соусе, отлично, можете на конец недели заготовить. Отбивные и котлеты готовые тоже нормальные после разморозки.
автор Поміркована думка 01 февраля в 18:48
Ответ длямесяцкие
Замораживала готовые тефтели, голубцы в соусе, отлично, можете на конец недели заготовить. Отбивные и котлеты готовые тоже нормальные после разморозки.
Дякую..думаю, може дійсно м´ясне морозити, а потім швидко зварити крупу чи макарони. Я багато запікаю овочі, швидко не виходить. Отже можно їх призначити на початок тижня
Как нефиг делать 01 февраля в 18:56
В інстаграмі попадались акаунти людей, які готують і на два і на три тижні. Краще їжа зберігається в скляних контейнерах, це я перевірила особисто.
Але наважитись готувати на 5 днів я не можу. Не люблю їсти одне і теж. Та і зараз не потребую. Раніше також в неділю готувала і вистачало до середи.
Леся Українка 01 февраля в 19:21
Не уявляю я такого. На два дні-так,але більше. Ну яка може бути готова риба на 3-4-5 день? Або овочі запечені, наприклад. Ще м´ясо по типу запеченого одним шматом-так. Тут лише самодисципліна.
Спробуйте на тиждень вперед продумувати меню і слідувати йому. Мені особисто так легше. Ну і коли захочеться після тренування з´їсти щось,то пам´ятайте,що це два кроки назад)