28 марта в 17:30

Носили б таке?

Побачила в магазині Борн ту бі двоє джинсів, які сподобались.
Тільки є сумніви, чи буде це нормально виглядати в реальності.
Сам магазин часто косячив з якістю товару.
Результат:
вже голосів: 65
34 (52.31%) Ні, фу
31 (47.69%) Так, нормальні
Ворую вкусняшки 28 марта в 17:33
Карманы не люблю
Вторые просто никакие и еще вываренные
Не нравятся
месяцкие 28 марта в 17:34
Первые, если б без карманов, то норм. Вторые просто не нравятся
Мамкиня доця 28 марта в 17:36
Нет.даже даром
Бензопирен 28 марта в 17:36
Борн це магазин дешевого китайського одягу класу аліекспрес. Я б там не купувала
автор Та никада в жизни 28 марта в 17:37
Ответ длямесяцкие
Первые, если б без карманов, то норм. Вторые просто не нравятся
Расскажите, чем вторые вам лично не нравятся, выглядят плохо, как прошлый век?
Эта_Шикарна) 28 марта в 17:37
Не знаю, що за магазин, але якщо він косячить з якістю, то нащо воно вам треба?
автор Та никада в жизни 28 марта в 17:39
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не знаю, що за магазин, але якщо він косячить з якістю, то нащо воно вам треба?
Ну знаєте, таке було що 1 раз хороші джинси прийшли, а наступні рази погані речі приходили
дамаБезСобачки 28 марта в 17:40
Ответ дляТа никада в жизни
Ну знаєте, таке було що 1 раз хороші джинси прийшли, а наступні рази погані речі приходили
То вы любите лотереи?)
Эта_Шикарна) 28 марта в 17:41
Ответ дляТа никада в жизни
Ну знаєте, таке було що 1 раз хороші джинси прийшли, а наступні рази погані речі приходили
Я би їх викреслила після першої поганої речі, а ви уперта)
автор Та никада в жизни 28 марта в 17:41
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я би їх викреслила після першої поганої речі, а ви уперта)
У них ще й плата вперед...
Просто завлікають красивими фотками товару
автор Та никада в жизни 28 марта в 17:42
Ответ длядамаБезСобачки
То вы любите лотереи?)
Та ні, на лотереї нема ні бажання, ні грошей
Бойцовская 28 марта в 17:46
За такі гроші можна хоч зару чи НМ взяти - там трохи краща якість.
Борн ту бі - то дешеве ’Г’.
Краще не тре(
автор Та никада в жизни 28 марта в 17:55
Ответ дляБойцовская
За такі гроші можна хоч зару чи НМ взяти - там трохи краща якість.
Борн ту бі - то дешеве ’Г’.
Краще не тре(
Згодна з вами на всі 100❤️
Кундалина 28 марта в 17:59
Первые нельзя испортить, а вторые, как повезет
Братья Капли 28 марта в 18:07
Первые цвет хороший ,но карманы те ,с ними гемора куча ,гладить их иначе будут торчать ,вторые нужно угадать размер ,клеш от колена это не простая модель ,часто выглядят как бременские музыканты))
Роздратована шкіра 28 марта в 18:51
Ответ дляБензопирен
Борн це магазин дешевого китайського одягу класу аліекспрес. Я б там не купувала
В нас всі ринки в подібному шлакові, на Алі експрес за таку суму буде дуже достойна якість, і не рівня турецькому шлаку максимальною вартістю в 7 баксів