Хтось знає рецепт корейської курки з сиром?

дама_из_декрета 12 апреля в 10:25
гугл точно знает
Пліснявілий сир 12 апреля в 10:28
Так в корейців половина страв це гостра курка з сиром в різних виглядах, вам яку треба?))
Mrs.Sexuality 12 апреля в 10:29
Ви про курячі ніжки в паніровці?
автор Ms. Доброта 12 апреля в 10:31
Ответ длядама_из_декрета
гугл точно знает
не змогла знайти..
автор Ms. Доброта 12 апреля в 10:32
Ответ дляПліснявілий сир
Так в корейців половина страв це гостра курка з сиром в різних виглядах, вам яку треба?))
щоб курка сиром була покрита, і сир тягнувся
Пліснявілий сир 12 апреля в 10:33
Подруга в Кореї готувала швидко курку з сиром так: обсмажувала шматочки курки, додавала гострий соус, потім трохи води, потім рисові кльоцки тток, тушкувала ще пару хвилин, потім додавала багато моцарелли (це головний і чи не єдиний сир, що їдять корейці), і в електропічку, щоб сир розтанув.
Але там купа різних рецептів є. Можна на паличку шматок курки, шматок сиру, потім в тісто і в фритюр, можна ще по всякому.
Щира українка 12 апреля в 10:58
Ответ дляMs. Доброта
не змогла знайти..
Это все не то, хотите сказать?
автор Ms. Доброта 12 апреля в 16:18
Ответ дляЩира українка
Это все не то, хотите сказать?
можливо через те що я російською не шукала
Щира українка 12 апреля в 17:26
Ответ дляMs. Доброта
можливо через те що я російською не шукала
Українською мовою така ж кількість результатів. Я тільки що гуглила😉
автор Ms. Доброта 12 апреля в 17:55
Ответ дляПліснявілий сир
Подруга в Кореї готувала швидко курку з сиром так: обсмажувала шматочки курки, додавала гострий соус, потім трохи води, потім рисові кльоцки тток, тушкувала ще пару хвилин, потім додавала багато моцарелли (це головний і чи не єдиний сир, що їдять корейці), і в електропічку, щоб сир розтанув.
Але там купа різних рецептів є. Можна на паличку шматок курки, шматок сиру, потім в тісто і в фритюр, можна ще по всякому.
дякую, це звучить дуже схоже на те що я бачила