17 апреля в 15:35

Ніколи не питала тут про мобілізацію.

Ось вийшов новий закон, але я не зрозуміла на рахунок працівників державної пенітенціарної служби. Це виходить заброньованих там буде лише 50 відсотків працівників? Чи я щось не так зрозуміла?
kpss2017 17 апреля в 15:41
И что вас не устраивает?
5 4 2
автор Lola887 17 апреля в 15:44
Ответ дляkpss2017
И что вас не устраивает?
Де сказано, що мене щось не влаштовує Запитала, бо маю знайомих, які там працюють і кажуть, що в них бронь
Стрекоза любви 17 апреля в 15:50
Так, 50% від штату.
МиссКаприз 17 апреля в 15:58
Ответ дляLola887
Де сказано, що мене щось не влаштовує Запитала, бо маю знайомих, які там працюють і кажуть, що в них бронь
Ну бронь у них и будет скорее всего. У них же в штате ни одни мужики - 100%
автор Lola887 17 апреля в 16:04
Ответ дляМиссКаприз
Ну бронь у них и будет скорее всего. У них же в штате ни одни мужики - 100%
Я думаю, що не буде. В чому проблема жінок залишити на посадах, а чоловіків призвати на службу
2 2
МиссКаприз 17 апреля в 16:10
Ответ дляLola887
Я думаю, що не буде. В чому проблема жінок залишити на посадах, а чоловіків призвати на службу
А в чому проблема поліцейських набрати жінок? Чи у судді залишити жінок і т.д.? Все у них буде, не переймайтеся так за знайомого. За свого чоловіка думайте
herba fresca 17 апреля в 16:15
Ответ дляLola887
Я думаю, що не буде. В чому проблема жінок залишити на посадах, а чоловіків призвати на службу
Вы ещё спросите то же самое про полицию,СБУ, судей, прокуроров,кадровых военных в тылу,циркачей,артистов итд
автор Lola887 17 апреля в 16:38
Ответ дляherba fresca
Вы ещё спросите то же самое про полицию,СБУ, судей, прокуроров,кадровых военных в тылу,циркачей,артистов итд
Рано чи пізно і до них дійде черга.
L-i-s-a-92af 18 апреля в 02:27
Ответ дляLola887
Я думаю, що не буде. В чому проблема жінок залишити на посадах, а чоловіків призвати на службу
Мене більше цікавить питання броні для держслужбовців.Чому не можна залишити перекладати папірці в кабінетах жінок? Ці всі працівники міських і обласних департаментів цілком можуть обійтися без чоловіків.
Виключення лише для виборних посад( мер,депутати),а всіх інших для чого?