Басноплетка• 02 июля 2015
Львівянки підкажіть як добратись
Дівчата якою маршруткою від АС 2 добратись до Обласного ендокренологічного диспансеру на Острозького 1
status-kvo• 02 июля 2015
только с пересадками,вам надо добраться до центра(на 3а это автобус)выйти на ул.Підвальна ,перейти через дорогу и сесть на трамвай №2,который идёт на Личаковскую (спросите у прохожих)выйти на остановке Обласна клинична лікарня , дальше пешком- будет ул.Ніжинська по ней до дома №7 и дальше проулок и будет ул. Острозького 1.
Басноплетка
• 03 июля 2015
Ответ дляНачальник Анонимов
вам ще на Дівочих посиденьках відповіли
Бачила, писала вже всюди бо терміново