Кукарачка• 03 августа 2015

что делать если забыл пароль от ВК???

пишет что нужно реальное фото хозяина что есть на странице ВК и просто фото хозяина.
но фото нет.
ТаПрямТам• 03 августа 2015
Ви хочете зламати чиюсь сторінку?

Мечты сбываются• 03 августа 2015
какое фото???
ТаПрямТам• 03 августа 2015
Зазвичай сторінка прикріплена до № тел, якщо ні, то Ви нічого вже не вдієте
ТаПрямТам• 03 августа 2015
Ответ дляМечты сбываются
какое фото???

документу, котрий підтверджує особу, наприклад паспорт
Мечты сбываются• 03 августа 2015
Ответ дляТаПрямТам

нет такого
ТаПрямТам• 03 августа 2015
Ответ дляМечты сбываются

нет такого

Есть
ТаПрямТам• 03 августа 2015
Ответ дляМечты сбываются

нет такого

Щоб впізнати Вас як власника сторінки, ми просимо максимально повно і точно заповнити форму нижче. Відновлення доступу можливе лише за наявності на сторінці фотографій з Вами. Якщо Ви не пам´ятаєте тих чи інших відомостей, просто залиште поля порожніми.
Король дивана• 03 августа 2015
Ви, автор, щось таке видумуєте.....
ТаПрямТам• 03 августа 2015
Ответ дляМечты сбываются

нет такого

Будь ласка, завантажте кольорову фотографію документа, що посвідчує Вашу особу. У документі повинні бути видні Ваші ім´я, прізвище і фотографія. На фото має бути видно документ цілком.
Номер документа нам не потрібен, Ви можете зафарбувати його в будь-якому графічному редакторі або закрити листком паперу. Приклад: http://vk.cc/J7prj
Подаючи заявку, Ви автоматично погоджуєтесь з тим, що при відновленні доступу ім’я та прізвище на відновленій сторінці можуть бути змінені на справжні, зазначені в заявці.

ТаПрямТам• 03 августа 2015
Ответ дляКороль дивана
Ви, автор, щось таке видумуєте.....

так як правило пробують зламати чужу сторінку
Король дивана• 03 августа 2015
Ответ дляТаПрямТам

Хіба що так...