Пишущаяся• 17 апреля 2013
Громадські роботи в ЦЗ
Подзвонили з ЦЗ та сказали, щоб виходити на громадські роботи, умова, якщо не вийду, то знімуть з обліку. Прошу, хто знає закон, чи дійсно так?
Спасатель Малибу• 17 апреля 2013
Блин может и мне не становиться, а то ещё заставят улицу мести((((
Пишущаяся
• 17 апреля 2013
сегодня мела, договорилась с инспектором, что только один день. Другая, мымра, звонит и ставит ультиматум, или выходите опять на работу или снимаем с учета...
Пишущаяся
• 17 апреля 2013
Ответ дляСпасатель Малибу
Они должны быть оплачиваемыми, эти работы.
надеюсь вы не думаете, что там можно заработать много... Платят пару гривен, но что бы это был заработок, то нет
Анонимушка• 17 апреля 2013
Є оплачувані і є неоплачувані громадські роботи. В залежності від освіти і кваліфікації. Один раз Ви можете відмовитись від громадських робіт. Друга відмова=зняття з обліку.
Сегодня я не я• 17 апреля 2013
ничего страшного в этих работах нет. Будет + к пособию. Или Вам не нужны деньги?
Томатико• 17 апреля 2013
Не так. Загалом, якщо Ви 3 рази відмовлялись, тоді можуть зняти. І ще, якщо у Вас ВО і Ви, наприклад, бухгалтер, то не мають права залучати, а якщо Ви працювали раніше двірником чи щось схоже і без ВО, то обов’язково залучатимуть))
Пишущаяся
• 17 апреля 2013
Я студентка на 3 курсе, и они манипулируют, говорят, не ВО, то иди помагай, так сказать
Пишущаяся
• 17 апреля 2013
Ответ дляТоматико
схожих вакансій не було, була офіс-менеджером