Наша взяла• Изменено сегодня в 13:51
Брат ще не зустрів потрібну жінку?
Старшому брату 40 років, живе сам, не одружений та ніколи в серйозних стосунках не був. Гарно заробляє, але завжди говорить, що йому добре бути самому і для нього найважливіша гармонія з собою. Хоча жінками цікавиться, в інстаграмі підписаний на купу жінок, може кожен день на побачення з різними ходити, до того ж років на 10-15 молодшими. Трохи турбуюсь за нього. Думаєте, він ще не зустрів потрібну жінку чи просто такий стиль життя?
Наша взяла
• сегодня в 14:22
Ответ дляГрабля
Тоді племінників можете не чекати.
Вагітність дуже часто не про естетику.
Він казав моїй подрузі, якщо вона завагітніла, чи поправити і йому не подобалось, що в неї не рівні зуби
Кумедна• сегодня в 14:22
Ответ дляНаша взяла
Він естетист і любить красивих жінок. Спілкувався з моєю подругою, але не сподобалось, що в неї не зовсім рівні зуби
Ага)). А ум, легкость, характер, фигура, харизма и взгляды зашли? Осталось только самое ’неисправимое’?))
Вы действительно занимаетесь ерундой, дайте брату насладиться свободой)
Полюю на дрони• сегодня в 14:22
Ответ дляНаша взяла
Так, останнім часом говорить, що треба б йому женитися, бо вже час
Тогда может есть надежда, если сам говорит думает.
Наша взяла
• сегодня в 14:23
Ответ дляКумедна
Напевно, він завжди казав, що вона прикольна мала і приваблива жінка
Наша взяла
• сегодня в 14:24
Ответ дляПолюю на дрони
Сподіваюсь
Кумедна• сегодня в 14:24
Ответ дляГрабля
Вони можуть мати непогану фігуру, але сильно псується характер.
Характер портится и от среды обитания. К смене режима может и не иметь отношения
Наша взяла
• сегодня в 14:26
Ответ дляSo_so
У меня таких трое, причина есть и маловероятно, что она решится (моим уже 45, 45 и 46).
А яка причина?
Кумедна• сегодня в 14:28
Ответ дляНаша взяла
Подруги младших сестер редко воспринимаются всерьез)
Наша взяла
• сегодня в 14:30
Ответ дляКумедна
Він активно хотів познайомитись з нею, але щось у них нічого не вийшло) потім хотів її зі своїм другом познайомити.
Ответ дляНаша взяла
А яка причина?
У одного есть мама, которая занимает особое место в его жизни (сформулировала корректно), у второго тоже мама, но в другом ракурсе, она вырастила его сама и там в голове в отношении женщин так наср*но, что никому не разгрести (считает, что все женщины спят и видят им воспользоваться, девушек, с которыми встречается, обычно гораздо моложе его, не уважает), а третий просто гуляка, живёт свою лучшую свободную жизнь, правда к 46 годам краски немного поблекли, заметила такое, семьи нет, детей нет, друзья кто в армии, кто уехал, здоровья на гулянки сутками нет.
Молода і нерозважлива• сегодня в 14:35
Ответ дляНаша взяла
Мав стосунки, але не серйозні
Таким, як ваш брат, не зустрілася та, хто б завагітніла від нього. Все б відразу стало на своє місце. А так він буде перебирати довго
Наша взяла
• сегодня в 14:36
Ответ дляМолода і нерозважлива
Думаєте, він просто бабій?
Прикуси Язика• сегодня в 14:39
Ну тут можуть бути різни варіанти, чому так. Але мені чогось здається, що ваш брат ще той егоїст, дуже себе любить, вважає, що гідний найкращого, і шукає ідеальну дівчину без недоліків і ту, котра підходить під його завищені стандарти, тут більше розрахунку, ніж емоцій. Ну так може шукати довго, тим паче скоро вже піде хвиля розведених жіночок з дітьми, але він категорично проти такого варіанту.
Молода і нерозважлива• сегодня в 14:37
Ответ дляНаша взяла
Думаєте, він просто бабій?
Скоріше не вистачає рішучості зупинитися на одній
Ответ дляМолода і нерозважлива
Шикарний спосіб, надійний - як швейцарський годинник !
мінімальні аліменти - і ні в чому собі не відмовляй!
Молода і нерозважлива• сегодня в 14:37
Ответ дляviter33
Це ви безвідповідальний
Прикуси Язика• сегодня в 14:38
Ответ дляМолода і нерозважлива
о, ні, це не той варіант, оженити така може й зможе, але нормальної родини там не буде, а ще й якщо родить дочку, але не сина, то вже буде капець...
Наша взяла
• сегодня в 14:39
Ответ дляПрикуси Язика
А чому думаєте, що в брата завищені стандарти?
Наша взяла
• сегодня в 14:39
Ответ дляМолода і нерозважлива
В нього в інстаграм сотні різних дівчат
Молода і нерозважлива• сегодня в 14:40
Ответ дляviter33
У всі часи ’випадково’ завагітніти - було найкращим способом змінити та перевиховати 46 річного чоловіка)))
Так життя і показує, що придурків, які покинуть і будуть платити аліменти, небагато. Інші будують щасливі сім’ї
Молода і нерозважлива• сегодня в 14:41
Ответ дляviter33
Братові автора всього 40)
Дівчина Гілмор• сегодня в 14:41
Ответ дляНаша взяла
Так він трошки інтересний такий😄 йому нічого поправляти не треба?
Ответ дляМолода і нерозважлива
Усі, хто хотів ’щасливі сім’ї’ - вже їх збудували до 40. Принаймі, раз спробували.
залишилися такі - в кого ’в інстаграм сотні різних дівчат’)))
І так скакатиме по ліжках до імпотенції
Наша взяла
• сегодня в 14:43
Ответ дляДівчина Гілмор
Що Ви маєте на увазі? Поправиться, це т9 спрацювало
Молода і нерозважлива• сегодня в 14:43
Ответ дляviter33
І так скакатиме по ліжках до імпотенції
Братові автора тільки 40). 46 це вже інше