Бла бла бла• 24 августа 2015

аналог трусиків ліберо

Наші улюблені трусики-підгузники ліберо знову подорожчали(
Порадьте будь ласка дешевші аналоги.
Головне щоб трусики (а не підгузники) і щоб без запаху.
Дивилася дада, але в жодному оголошенні не знайшла чи є в них трусики?

як варіант підкажіть де можна купити трусики ліберо по ціні до 6.5 за штуку (розмір 5)?

Дякую!
Рекламама• 24 августа 2015
А давно подорожали? Я вот только недавно покупала по старой цене в Караване АТБ

автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляРекламама

я не знаю, ми небагато використовуємо, тільки на прогулянку, останній раз 2 місяці тому купували. От вчора подивилася в космо - а там 328 грн за 44 штуки...

Караван від нас далеко.
Рекламама• 24 августа 2015
Ответ дляСвисток ля-минор

Караван від нас далеко.

на них
Я покупала неделю назад пачку на 28 штук за 196 грн. В АТБ такая же цена.
автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляРекламама

на них

може у Вас в жовтій упаковці? вони трохи дешевші...
Рекламама• 24 августа 2015
Ответ дляСвисток ля-минор

Нет я покупаю Up and Go, на остальные у нас аллергия.
автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляРекламама

дякую за наводку, спробую до АТБ добратися.
Рекламама• 24 августа 2015
Ответ дляСвисток ля-минор

Пожалуйста

lada 2009• 24 августа 2015
Заходите ко мне в гости)
автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляlada 2009
Заходите ко мне в гости)

дякую, подивилася, пишуть у відгуках що є сильний запах(((
Твердая валюта• 24 августа 2015
Трусики дада не дешевые. 20 шт.в 5-ке, цена от 150 до 165 грн.за пачку. мне они не нравятся, если честно. Запаха явного нет, но они не стоят таких денег. Самый бюджетный вариант это трусики ЕКО.они идут без запаха, неплохие, тоненькие и цена за 38-36 шт.(не помню сколько шт.в 5-ке, мы на 4-ке), очень доступна. 140-160 грн. за пачку
автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляТвердая валюта

дякую за консультацію!
А чим дада не подобаються? ліберо зараз виходять мінімум 7 грн/шт, то дада все ж дешевше.
чим ЕКО подобаються? де купуєте?
автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляРекламама

Пожалуйста

сьогодні зайшли в АТБ - ліберо коштують 222 грн за упаковку 28 шт 5 розміру або 30 шт 6 розміру. Видно подорожчали(
У вотсоні по акції купила за 205 грн (без акції ціна 245).
Твердая валюта• 24 августа 2015
Ответ дляСвисток ля-минор

дякую за консультацію!
чим ЕКО подобаються? де купуєте?

1. Цена.7,5-8 грн. шт.+доставка.У либеро большой +, это круговая резиночка, они хорошо садятся и на худеньких и на полненьких. У дада, маленькая сборочка сзади, и спереди. Если малявка худенькая, после пописов сползают.
2. Еко покупаю здесь на КС. Они с дада очень похожи, но цена намного дешевле.
Твердая валюта• 24 августа 2015
не могу с телефона добавить фото. не грузится. Сравнение дада и либеро
автор Бла бла бла • 24 августа 2015
Ответ дляТвердая валюта

дякую! я не правильно порахувала ціну, дійсно дада виходить ще дорожче ніж ліберо. мабуть еко попробую. якщо буде можливість додати фото, буду дуже вдячна.
lada 2009• 26 августа 2015
Ответ дляСвисток ля-минор

В трусиках нет абсолютно никакого запаха, это о подгузниках. И опять же там запах такой, как у синих памперсов, не более того)
lada 2009• 26 августа 2015
вот https://vk.com/podguz_eko
автор Бла бла бла • 27 августа 2015
Ответ дляlada 2009
вот https://vk.com/podguz_eko

дякую. Я вже Вам раніше написала в продавалку, чекаю поки з’явиться потрібний розмір.