Дивлюсь розмірну сітку на зимові каміки ось тут і вибираю між 6 і 7 розміром підлітковим. Малий має ногу 24,1 см. Зараз брала йому на осінь Hi-Tec Kids Sierra Lite Original Jr us 5,5 На цю осінь вистачить. А от із зимовими сумніви. ніби і 6 замало,але смущає, що 7 це вже 39-40.
дякую, але якби на себе, то більш зрозуміло, а от на ростучу ногу не дуже.
Я не в теме• 22 сентября 2015
у меня были 7-ка подростковые. Со своим 39 у меня упирался палец. Ходить в них не смогла бы.
Ответ дляЯ не в теме
дуже вам дякую. Гляньте чи такого типу