КтоЕслиНеЯ• 27 ноября 2015
Посилка в Америку. Чим можна відправити?
Потрібно відправити посилку в Америку 100 кг. Можна як від фіз особи, так і від юридичної. Порадьте якою компанією можна відправити?
Дякую
Муроводчица• 27 ноября 2015
Неважно чем отправлять, будет везде очееень дорого. И растаможка там будет. Надеюсь, что Вы не свои вещи отправляете, переезжая.
КтоЕслиНеЯ
• 27 ноября 2015
Ну понятно, що дуже дорого)) але я готова платити, а шо то дєлать як зараз кругом дорого
Муроводчица• 27 ноября 2015
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Если переезжаете, не пересылайте ничего. По собственному, и не только, опыту говорю.