Твердая валюта• 03 января 2016
Емоційна складова життя (Запитання до психологів і всіх, хто зможе допомогти)
Як ви себе підбадьорюєте в важкі моменти, коли опускаються руки і весь світ проти вас?
Я наприклад раніше могла себе заставити працювати ( читай - йти до мети )через переконання себе самої і це переконання було серйозною емоційною накачкою - я вірила в свою щасливу зірку і почувалась піднесеною після таких "сеансів самотерапії".
Тепер же сижу в якійсь емоційній ямі, в апатії, в лінощах. Жодні аргументи мене не заставлять піти і зробити те, що я колись робила з великим задоволенням щодня (з дня в день) .
Навіть якщо і працюю, то через силу, це не приносить мені задоволення ні в процесі ні по його завершенню.
В чому причина? Куди подівся мій запал і як його повернути???
Твердая валюта
• 03 января 2016
Ответ дляПьяная вишня
меня спасает музыка, кино и книги.
и примеры успешных людей.
уви, це мені вже не допомагає. скоріше навпаки - вганяє в депресію. Книжки читаю з метою пізнання. Музикою займаюсь змалечку. Кіно результату не дає ( може просто не те дивлюсь?)
Алгонавт• 03 января 2016
Мені допомагає інтенсивний спорт, секс - не лише корисно для тіла, а й чудове перезавантаження голови. Дзвінок друзям, з якими давно не бачилися, тільки про депресію їм ні слова! Зайнятися якоюсь фізичною, бажано новою справою, сідаю шити, малювати, і на тлі цього якось вирульовую.
Твердая валюта
• 04 января 2016
Ответ дляАлгонавт
дякую що поділились досвідом)
Алгонавт• 04 января 2016
Ответ дляТвердая валюта
дякую що поділились досвідом)
Та немає за що, тримайтесь!
Ще діти добре відновлюють рівновагу, звісно не тоді, коли уроки треба перевіряти
, а розслабившись - повалятися- подуріти з ними, попригортатися. Я іноді навіть думаю, що це не ми їх по життю ведемо, а вони нас)
И.О. человека• 04 января 2016
Очень похоже на эмоциональное выгорание. В нете много ин-фы на эту тему, почитайте.