Natkash• 05 апреля 2016

Дівчата з Київської області, дуже потрібна допомога в пошуку людини.

Власне, інформація з фейсбуку і львівських сайтів http://lviv.depo.ua/ukr/lviv/u-lvovi-rozshukuyut-h... http://varta1.com/2016/04/04/uvaga-propav-xlopec-s...
Увага пропав хлопець !!!
‪Позняков‬ Тарас Олександрович, 1991 р н. Сьогодні 04.04.2016 вранці виїхав на київ на автомобілі Ауді А6, 2006 р в сірого кольору. Номерний знак ‪#‎ВС4446СІ‬. Виїхав з пасажирами з якими зв´язався по блаблакару. О 12 дня мав бути в києві. Та на зв´язок не виходить, на зустріч не приїхав.
Всім кому відома люба інформація про Тараса чи Авто прошу дзвонити 0673534422 Олександр або 102
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
1. ‪#‎Мазарчук‬ Олег Віталійович (07.12.1969), м. Київ
2. ‪#‎Демян‬ Володимир Георгійович (24.02.1983) чернівецька область.
останній раз хлопець виходив на зв’язок у Києво-Святошинському районі, с.Бобриця.

Може, комусь щось відомо? В коментарях писали, що авто було зафіксоване на камеру якоїсь заправки під Києвом, тільки начебто заправляти виходив не власник. Крім того, телефони попутників також відключені.
ПростоБелка• 05 апреля 2016
а почему ехать в Киев через Бобрицу???
Ромашкинная• 05 апреля 2016
https://m.facebook.com/groups/209382302588726?view...
Появилось еще несколько фото с камер наблюдения
Олигарховская Татьяна• 05 апреля 2016
Будем очень надеяться на благоприятный исход...
Крутышка-Пышка• 05 апреля 2016
Ответ дляМеряно-перемеряно
нет.. я не троль... просто минутой раньше во вконтакте была ссылка на киевправда

а, простите
Додекаэдр• 05 апреля 2016
Ответ дляРомашкинная
Вставьте пож.фото сюда- не заходит на фейсбук
Стильная штучка• 05 апреля 2016
Ответ дляТрахтибидох

со слов экстрасенса?
задолбали уже эти озабоченые своим даром экстрасексы....
Олигарховская Татьяна• 05 апреля 2016
топ
Ноги от ушей• 05 апреля 2016
В топ! Вірю, що з хлопцем все добре
Ромашкинная• 05 апреля 2016
11.52 білогородка вул. Леніна
12.14 -12.18 був в с бобриця
Він звідти виїхав і далі сліда не має
З заправки їх було 2є спереду
В Білогородці походу тільки шофер
Додекаэдр• 05 апреля 2016
Топ,девочки пишите немного,пусть тема продержиться дольше.Возможно поможет поискам
Додекаэдр• 05 апреля 2016
Ответ дляРомашкинная
11.52 білогородка вул. Леніна
12.14 -12.18 був в с бобриця
Він звідти виїхав і далі сліда не має
З заправки їх було 2є спереду
В Білогородці походу тільки шофер
Спасибо)
Не служанка• 05 апреля 2016
топ
Реверанс• 05 апреля 2016
топ
Egoistochka• 05 апреля 2016
На ФБ парень написал..
40 Хвилин назад тобто в 17 00 Дуже похожа машина порушуючи правила ДР в центрі міста Гайсин на велечезній швидкості пересікла двойну сплошну ліні. зробила ’двойний! обгін і помчалась в сторону ( ВінницІ, аьо Тульчина або Могилів- Подільського Чи Тростянця. Ауди А6 темного колеру. Рухалась зі сторони м. Умань. Він мене обігнав я їхав попутне за зермом подумав що якись навіженний, номера були не місцеві.
Додекаэдр• 05 апреля 2016
Как поняли что только шофер?
Чехлы• 05 апреля 2016
Включила Ай си ти ви новости
Пока ничего по этому поводу не говорят
СовНарКом• 05 апреля 2016
в топ пусть найдется !!!страшно жить
Ромашкинная• 05 апреля 2016
Ответ дляДодекаэдр
Как поняли что только шофер?

Это предположение. Увеличили фото.
Трахтибидох• 05 апреля 2016
Ответ дляКрутышка-Пышка

надо пожаловаться с красочным комментом, чтобы навсегда забанили. я уже!

без разницы))) ноный ник будет)
Додекаэдр• 05 апреля 2016
Ответ дляТрахтибидох

без разницы))) ноный ник будет)
Троллей не уничтожить-они везде,а главное что у них нет ничего святого(((
Аль_де_Барановна• 05 апреля 2016
Ответ дляРомашкинная
11.52 білогородка вул. Леніна
12.14 -12.18 був в с бобриця
Він звідти виїхав і далі сліда не має
З заправки їх було 2є спереду
В Білогородці походу тільки шофер
Откуда знаете время пребывания в Бобрице? И был ли он там вообще
ПростоБелка• 05 апреля 2016
Ответ дляРомашкинная
можно фото вставить сюда?
Стильная штучка• 05 апреля 2016
Ответ дляАль_де_Барановна
на новом показали камеры наблюдения с этого села,там машину зафиксировали в обе стороны.Может его выбросили в лесопосадке...
Крутышка-Пышка• 05 апреля 2016
Ответ дляТрахтибидох

без разницы))) ноный ник будет)

чтобы зарегиться заново нужен новый номер телефона. не напасешься карт...
Аль_де_Барановна• 05 апреля 2016
Ответ дляСтильная штучка
Ничего себе...девочки, может кто найдёт ссылку на новость
Тоскующая• 05 апреля 2016
Дуже шкода,що немає хороших новин про Тараса(
Цілий день з голови не виходить
ГейСюда• 05 апреля 2016
надеюсь парень найдется живым!
Жидкость для снятия глаз• 05 апреля 2016
Ответ дляТоскующая
Цілий день з голови не виходить

И у меня :(
Очень надеюсь на хорошие новости. А близкие? Эту боль представить сложно. Сил им!!!
Брыкалка• 05 апреля 2016
Парень, тебя ищет вся Украина! Ты просто обязан найтись живым и невредимым!
ирина солнечная• 05 апреля 2016
Ответ дляГейСюда
надеюсь парень найдется живым!

тоже надеюсь, но с каждым часом приходят нехорошие мысли..