Власне, інформація з фейсбуку і львівських сайтів
Увага пропав хлопець !!!
Позняков Тарас Олександрович, 1991 р н. Сьогодні 04.04.2016 вранці виїхав на київ на автомобілі Ауді А6, 2006 р в сірого кольору. Номерний знак #ВС4446СІ. Виїхав з пасажирами з якими зв´язався по блаблакару. О 12 дня мав бути в києві. Та на зв´язок не виходить, на зустріч не приїхав.
Всім кому відома люба інформація про Тараса чи Авто прошу дзвонити 0673534422 Олександр або 102
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
1. #Мазарчук Олег Віталійович (07.12.1969), м. Київ
2. #Демян Володимир Георгійович (24.02.1983) чернівецька область.
останній раз хлопець виходив на зв’язок у Києво-Святошинському районі, с.Бобриця.
Може, комусь щось відомо? В коментарях писали, що авто було зафіксоване на камеру якоїсь заправки під Києвом, тільки начебто заправляти виходив не власник. Крім того, телефони попутників також відключені.
Увага пропав хлопець !!!
На 23:30 від друзів
Встановлені особи з якими їхав Тарас:
вентиляторная• 05 апреля 2016
Топ !!!!
После убийсва близкого человека уже не мог без слез читать такие темы ... Мы тоже искали , нашли убийц через день (((((((
Додекаэдр• 05 апреля 2016
Ответ дляБрыкалка
Парень, тебя ищет вся Украина! Ты просто обязан найтись живым и невредимым!
Плачу
Ну ниче се• 05 апреля 2016
Ответ дляСтильная штучка
на новом показали камеры наблюдения с этого села,там машину зафиксировали в обе стороны.Может его выбросили в лесопосадке...
та вы что?????блин!
Атаманша• 05 апреля 2016
Ответ дляРомашкинная
11.52 білогородка вул. Леніна
12.14 -12.18 був в с бобриця
Він звідти виїхав і далі сліда не має
З заправки їх було 2є спереду
В Білогородці походу тільки шофер
12.14 -12.18 був в с бобриця
Він звідти виїхав і далі сліда не має
З заправки їх було 2є спереду
В Білогородці походу тільки шофер
Ничего не пойму... От Белогородки до Бобриці минут 10,но если они ехали в Киев то сначала Боюриця,а потом Белогородка
А я на шпагате• 05 апреля 2016
Ответ дляСтильная штучка
Может просто заблудились, выезд искали?
Аль_де_Барановна• 05 апреля 2016
Ответ дляАтаманша
Вот и я тоже что-то запуталась...
Ответ дляEgoistochka
На ФБ парень написал..
40 Хвилин назад тобто в 17 00 Дуже похожа машина порушуючи правила ДР в центрі міста Гайсин на велечезній швидкості пересікла двойну сплошну ліні. зробила ’двойний! обгін і помчалась в сторону ( ВінницІ, аьо Тульчина або Могилів- Подільського Чи Тростянця. Ауди А6 темного колеру. Рухалась зі сторони м. Умань. Він мене обігнав я їхав попутне за зермом подумав що якись навіженний, номера були не місцеві.
Дуже корисна інформація, може це і є ця машина?
Аль_де_Барановна• 05 апреля 2016
Ответ дляTania19
Но куда они ехали, зная что вокруг куча ментов...
ctanislavovna• 05 апреля 2016
Ответ дляTania19
Уже этот парень обратился в полицию,проверяют машину по камерам видеонаблюдения
Аль_де_Барановна• 05 апреля 2016
Ответ дляctanislavovna
Откуда информация?
Aleksakievua• 05 апреля 2016
Ответ дляЧехлы
Не все знают о пропаже,потому многих отпугнет и прекратят пользоваться сайтом.
я это все прекрасно понимаю. материал. ущерб никому не нужен.
Но , их потенциальные клиенты (блаблакар)- соц.активные люди. И наверное уже боооольшая часть,в курсе происшествия.
и тупо замалчивать данный инцидент, это полный .....(!).